Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS, POSTZEGELVERZAMELING ENZ. (BAASRODE) (4381) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Ovalen vintage kader met gebombeerd glas
Ovalen vintage kader met gebombeerd glas,51x40cm
Kavelnr: 4413-0001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Levende kader met vogels
Kavelnr: 4413-0022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Chinese kader
Chinese kader,61x22cm
Kavelnr: 4413-0024 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met clown
Kavelnr: 4413-0025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Vintage kaders
Vintage kaders,4 stuks
Kavelnr: 4413-0056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Schilderij,olieverf op doek,H.Verbeeck 20è eeuw,100x140cm
Kavelnr: 4413-0061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 60,00
Kavelnr: 4413-0094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Oude schilderij op doek
Kavelnr: 4413-0105 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,91x53cm
Kavelnr: 4413-0126 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 23,00
Kader Marilyne Monroe
Kader Marilyne Monroe,53x75cm
Kavelnr: 4413-0143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Kader Marilyne Monroe,40x40cm
Kavelnr: 4413-0153 Conditie: Gebruikt
Kader Marilyne Monroe,80x44cm
Kavelnr: 4413-0154 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4413-0157 Conditie: Gebruikt
Oude fotokader
Oude fotokader,52x43cm
Kavelnr: 4413-0204 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Moderne kader
Kavelnr: 4413-0207 Conditie: Gebruikt
Vintage schilderij op paneel
Vintage schilderij op paneel,diameter 53cm
Kavelnr: 4413-0213 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 7,00
Kader het laatste avondmaal
Kavelnr: 4413-0273 Conditie: Gebruikt
Kadertjes
Kadertjes,3 stuks
Kavelnr: 4413-0312 Conditie: Gebruikt
Oude legerkader van 1930.
Kavelnr: 4413-0367 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Landelijke kadertjes
Landelijke kadertjes,2 stuks
Kavelnr: 4413-0368 Conditie: Gebruikt
religieus kadertje
Kavelnr: 4413-0400 Conditie: Gebruikt
Fotokader zwart wit
Fotokader zwart wit,70x50cm
Kavelnr: 4413-0676 Conditie: Gebruikt
Poster in kader
Poster in kader,Salvador Dali,60x80cm
Kavelnr: 4413-0695 Conditie: Gebruikt
Landelijke fotokaders
Landelijke fotokaders,6 stuks
Kavelnr: 4414-661 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4414-662 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4414-663 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4414-664 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Juwelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken