Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4094) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Juwelen Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Juwelen Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Schilderij op doek, afm plm 100 cm x 77 cm , getekend Clement
Kavelnr: 4110-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 4110-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 4110-073 Conditie: Gebruikt
Icoon
Icoon, oud, handgeschilderd, afm plm 15 cm op 19 cm
Kavelnr: 4110-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Oude foto van boerenbond
Oude foto van boerenbond, reis naar Lourdes, + 2 foto's
Kavelnr: 4110-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kader, reproduktie,
Kavelnr: 4110-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Oude staande kader
Oude staande kader, in hout
Kavelnr: 4110-133 Conditie: Gebruikt
Kadertjes in hout
Kadertjes in hout, plm 4 stuks
Kavelnr: 4110-155 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Icoon, met zilver en gold 24 kr , handgeschilderd
Kavelnr: 4110-163 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel, met certificaat , getekend, afm plm schilderij, 30 op 24 cm
Kavelnr: 4110-173 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel , afm plm 63 cm x 74 cm
Kavelnr: 4110-181 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Schilderijtje op doek
Schilderijtje op doek, gesigneerd
Kavelnr: 4110-195 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Kavelnr: 4110-196 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Foto kader
Foto kader,
Kavelnr: 4110-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Kader, potjesmarkt van Schellebelle
Kavelnr: 4110-235 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel, getekend, datum 1942
Kavelnr: 4110-238 Conditie: Gebruikt
Kader, vintage, 1958
Kavelnr: 4110-240 Conditie: Gebruikt
Kadertje
Kadertje, getekend
Kavelnr: 4110-241 Conditie: Gebruikt
Kadertjes
Kadertjes, moeder met kind, 2 stuks
Kavelnr: 4110-244 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, antiek, afm plm 60 cm x 66 cm
Kavelnr: 4110-248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Oude kader
Oude kader , afm plm 36 cm x 39 cm
Kavelnr: 4110-255 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €5,00
Kader op paneel
Kader op paneel, getekend met pen , afm plm 112 cm x 82 cm
Kavelnr: 4110-259 Conditie: Gebruikt
Schilderij , Hans Kitslaar(Roermond) typische pastel werken , hij maakte vooral zijn werken met dunne verf op grove doek
Kavelnr: 4110-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Kaders, met uitgesneden taferelen in hout, 2 stuks
Kavelnr: 4110-297 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Kader, thema film
Kavelnr: 4110-298 Conditie: Gebruikt
Artis foto's
Artis foto's, diverse mappen
Kavelnr: 4110-303 Conditie: Gebruikt
Schilderijen
Schilderijen, plm 3 stuks, 1 op paneel
Kavelnr: 4110-305 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,
Kavelnr: 4110-361 Conditie: Gebruikt
Schilderijtjes op paneel
Schilderijtjes op paneel , gesigneerd, afm plm 40 x 34 cm , 3 stuks
Kavelnr: 4110-364 Conditie: Gebruikt
Kaders, zeer oude kaders, plm 4 stuks
Kavelnr: 4110-436 Conditie: Gebruikt
Kader, getekend,
Kavelnr: 4110-446 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Schilderij op doek, getekend
Kavelnr: 4110-461 Conditie: Gebruikt
Muurdecoratie met bloemen
Muurdecoratie met bloemen, oud
Kavelnr: 4110-486 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4110-487 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek ,
Kavelnr: 4110-507 Conditie: Gebruikt
Kader met spreuk
Kavelnr: 4110-526 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Juwelen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken