Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (3908) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Affiche in metaal Kuifje
Kavelnr: 3912-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 3912-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Affiche in metaal Sabena
Kavelnr: 3912-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 12,00
Reclame Spar
Reclame Spar , papier 1971
Kavelnr: 3912-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Chinese tekening achter glas
Chinese tekening achter glas, gesigneerd ,
Kavelnr: 3912-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Kader , voorstelling maand november, afm plm 43 cm x 53 cm
Kavelnr: 3912-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Kader, voorstelling maand april , afm plm 43 cm x 53 cm
Kavelnr: 3912-063 Conditie: Gebruikt
Kader , op doek geborduurd
Kavelnr: 3912-065 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Foto kaders
Foto kaders , design, 3 stuks
Kavelnr: 3912-093 Conditie: Gebruikt
Oude kaders
Oude kaders, plm 4 stuks
Kavelnr: 3912-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Kaders , plm 3 stuks
Kavelnr: 3912-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Canvasdoek
Canvasdoek, getekend
Kavelnr: 3912-107 Conditie: Gebruikt
Devotica kader met tekst
Devotica kader met tekst , gesigneerd
Kavelnr: 3912-108 Conditie: Gebruikt
Devotica in koper
Devotica in koper, diverse kaders, plm 11 stuks
Kavelnr: 3912-119 Conditie: Gebruikt
Kaders in hout
Kaders in hout, 2 stuks
Kavelnr: 3912-196 Conditie: Gebruikt
Kadertes
Kadertes, Hurkmans Jaques , 2 stuks , met certificaat
Kavelnr: 3912-327 Conditie: Gebruikt
Oude kader
Kavelnr: 3912-358 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, afm plm 65 x 72 cm
Kavelnr: 3912-360 Conditie: Gebruikt
Zelfportret J. Van De Meulebroeck
Zelfportret J. Van De Meulebroeck, burgermeester van Brussel
Kavelnr: 3912-391 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel , afm plm 110 cm x 88 cm
Kavelnr: 3912-403 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Reclame paneel
Reclame paneel , in metaal
Kavelnr: 3912-434 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 19,00
Devoticakader
Devoticakader, met tin
Kavelnr: 3912-439 Conditie: Gebruikt
Kadertjes in steen
Kadertjes in steen, oud, afm plm 15 cm , 2 stuks
Kavelnr: 3912-497 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Kadertjes
Kadertjes, klein model, plm 6 stuks
Kavelnr: 3912-530 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, getekend, 1964
Kavelnr: 3912-588 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
Ovalen kader
Kavelnr: 3912-609 Conditie: Gebruikt
Devotica kader
Kavelnr: 3912-610 Conditie: Gebruikt
Reclame bord in metaal van Ricard
Reclame bord in metaal van Ricard, afm plm 95 cm x 48 cm
Kavelnr: 3912-628 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Reclame Philips
Kavelnr: 3912-661 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Foto houders in gekleurd glas
Foto houders in gekleurd glas, plm 15 stuks
Kavelnr: 3912-713 Conditie: Gebruikt
Kaders , diversen in doos
Kavelnr: 3912-717 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel , getekend G. Vermeirsch , 1947 afm plm 22 cm x 30 cm
Kavelnr: 3912-722 Conditie: Gebruikt
Kader op paneel
Kader op paneel , Sandro Potichelli 1440-1510
Kavelnr: 3912-723 Conditie: Gebruikt
Kadertjes in keramiek
Kadertjes in keramiek, getekend v& b Mettlach , Germany , afm plm 5 cm x20 cm,
Kavelnr: 3912-756 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel, getekend, 3 stuks
Kavelnr: 3912-757 Conditie: Gebruikt
Foto kadertjes
Foto kadertjes, 2 stuks
Kavelnr: 3912-761 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kaders En Schilderijen - Poetsen En Onderhoud - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten