Home > Oude veilingen > DIVERSE GOEDEREN UIT INBOEDELS ENZ,WO MUNTEN EN POSTZEGELS (BAASRODE) (3864) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Kaders En Schilderijen Huishoudartikelen En Apparaten Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Juwelen Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Kaders En Schilderijen Huishoudartikelen En Apparaten Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Juwelen Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting
Religieuze kader met mozaikinleg
Religieuze kader met mozaikinleg,55x55cm
Kavelnr: 3864-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader achter glas
Kader achter glas,45x54cm,getekend
Kavelnr: 3864-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Icoon
Icoon,27x36cm
Kavelnr: 3864-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €12,00
Aquarel achter glas
Aquarel achter glas,88x74cm
Kavelnr: 3864-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Aquarel
Aquarel,getekend
Kavelnr: 3864-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Grote partij religieuze kaders
Grote partij religieuze kaders,6 stuks
Kavelnr: 3864-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Schilderij op doek,het verboden schrift,64x52cm
Kavelnr: 3864-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Religieuze kader met gestoken doek
Religieuze kader met gestoken doek,69x57cm
Kavelnr: 3864-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Schilderij op doek,95x80cm,getekend 1929.
Kavelnr: 3864-052 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Religieuze kader
Kavelnr: 3864-081 Conditie: Gebruikt
Oud schilderij
Oud schilderij,46x29cm,getekend
Kavelnr: 3864-108 Conditie: Gebruikt
Religieus doek
Religieus doek,145cm
Kavelnr: 3864-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Lourdes kadertjes
Lourdes kadertjes,2 stuks
Kavelnr: 3864-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Sierkadertjes in hout
Sierkadertjes in hout,32x14cm,2 stuks
Kavelnr: 3864-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Wandbord in keramiek
Wandbord in keramiek,Koningklijke pateelbakkerij,diameter 25cm
Kavelnr: 3864-133 Conditie: Gebruikt
Sierkader
Sierkader,44x36cm,getekend
Kavelnr: 3864-135 Conditie: Gebruikt
Kader,56x32cm,getekend
Kavelnr: 3864-149 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel,35x40cm,getekend
Kavelnr: 3864-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Kader achter glas,94x75cm,getekend en gedateerd
Kavelnr: 3864-160 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Sierkadertje
Sierkadertje,37x26cm
Kavelnr: 3864-184 Conditie: Gebruikt
Uitgesneden panelen in hout
Uitgesneden panelen in hout,hoogte 40cm en 34cm,2 stuks
Kavelnr: 3864-193 Conditie: Gebruikt
Sierkader achter glas
Sierkader achter glas,46x56cm,getekend
Kavelnr: 3864-196 Conditie: Gebruikt
Sierkader achter glas,89x63cm
Kavelnr: 3864-197 Conditie: Gebruikt
Canvaskaders
Canvaskaders,4 stuks
Kavelnr: 3864-221 Conditie: Gebruikt
canvasdoeken
canvasdoeken,3 stuks
Kavelnr: 3864-256 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3864-271 Conditie: Gebruikt
Kader met kerk en stadhuis
Kavelnr: 3864-279 Conditie: Gebruikt
Gestoken doek
Gestoken doek,165x60cm
Kavelnr: 3864-295 Conditie: Gebruikt
Egyptisch reliéf
Kavelnr: 3864-315 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Oude kader met glas
Kavelnr: 3864-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Oude schilderij op doek
Kavelnr: 3864-337 Conditie: Gebruikt
Oude kader met prent
Kavelnr: 3864-344 Conditie: Gebruikt
Oud schilderij op doek
Kavelnr: 3864-356 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3864-362 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3864-363 Conditie: Gebruikt
Glasraam
Kavelnr: 3864-379 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Kaders En Schilderijen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Juwelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting