Home > Oude veilingen > DIV. ACTIVA UIT INBOEDELS EN FALINGEN DEEL II: WO. MEUBELEN, VERZAMELOBJECTEN, ANTIEK, DECORATIE, VINTAGE, ELEKTRO ENZ. (LOKEREN) (5001) > Kader
Alle kavels Antiek3 Antiek7 Antiek6 Boeken Decoratie Devotie Glaswerk Gereedschap Electro Kader Kerst Hobby Kantoor Keuken Klokken Kledij Linnen Meubel Speelgoed Tapijt Tuin Vaatwerk Varia Verlichting Verzamelobject3 Verzamelobject4 Verzorging Vintage
Alle Kavels Antiek3 Antiek7 Antiek6 Boeken Decoratie Devotie Glaswerk Gereedschap Electro Kader Kerst Hobby Kantoor Keuken Klokken Kledij Linnen Meubel Speelgoed Tapijt Tuin Vaatwerk Varia Verlichting Verzamelobject3 Verzamelobject4 Verzorging Vintage
antieke kaders
partij antieke kaders
Kavelnr: 5064-500 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 7,00
Locatie: Lokeren
partij kaders
partij kaders&spreuken
Kavelnr: 5064-540 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 5064-557 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
3 kaders
Kavelnr: 5064-560 Conditie: Gebruikt
3 kaders gesigneerd
Kavelnr: 5064-563 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
partij kaders waaronder gesigneerde ets
Kavelnr: 5064-600 Conditie: Gebruikt
6 kaders
6 kaders 15x17
Kavelnr: 5064-609 Conditie: Gebruikt
2 kaders
2 kaders op doek 27x34
Kavelnr: 5064-625 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5064-630 Conditie: Gebruikt
vintage kader
vintage kader48x37 &diploma landsverdediging 1957
Kavelnr: 5064-631 Conditie: Gebruikt
antiek schilderij
antiek schilderij op paneel 95x1m25(beschadigd zie foto)
Kavelnr: 5064-648 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €18,00
Huidig bod: € 20,00
2 kaders waaronder schilderij op doek
Kavelnr: 5064-715 Conditie: Gebruikt
antieke kader
antieke kader 1m20x90
Kavelnr: 5064-716 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
spiegel
grote spiegel 1m40x80
Kavelnr: 5064-717 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
kader met verlichting
kader met verlichting 31x35 nieuw in doos
Kavelnr: 5064-862 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Alle kavels - Antiek3 - Antiek7 - Antiek6 - Boeken - Decoratie - Devotie - Glaswerk - Gereedschap - Electro - Kader - Kerst - Hobby - Kantoor - Keuken - Klokken - Kledij - Linnen - Meubel - Speelgoed - Tapijt - Tuin - Vaatwerk - Varia - Verlichting - Verzamelobject3 - Verzamelobject4 - Verzorging - Vintage