Home > Oude veilingen > DIV. ACTIVA UIT INBOEDELS EN FALINGEN DEEL I: WO. MEUBELEN, VERZAMELOBJECTEN, ANTIEK, DECORATIE, VINTAGE, ELEKTRO ENZ. (LOKEREN) (5000) > Kader
Alle kavels Alcoholische Drank Antiek1 Antiek2 Antiek4 Antiek3 Boeken Antiek5 Decoratie Electro Devotie Gereedschap Glaswerk Hobby Kader Kantoor Kerst Keuken Kledij Klokken Linnen Meubel Speelgoed Tuin Vaatwerk Varia1 Verlichting Varia Verzamelobject2 Verzamelobject1 Verzamelobject3 Verzorging Vintage
Alle Kavels Alcoholische Drank Antiek1 Antiek2 Antiek4 Antiek3 Boeken Antiek5 Decoratie Electro Devotie Gereedschap Glaswerk Hobby Kader Kantoor Kerst Keuken Kledij Klokken Linnen Meubel Speelgoed Tuin Vaatwerk Varia1 Verlichting Varia Verzamelobject2 Verzamelobject1 Verzamelobject3 Verzorging Vintage
partij kaders
Kavelnr: 5063-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Lokeren
Kavelnr: 5063-078 Conditie: Gebruikt
ets
ets gesigneerd VAN CAMP 25x30
Kavelnr: 5063-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
partij antieke kaders
Kavelnr: 5063-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
3luik
modern 3luik 1m60x1m50
Kavelnr: 5063-091 Conditie: Gebruikt
2 kaders
2 kaders in 3d
Kavelnr: 5063-194 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5063-300 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 5063-378 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 5063-379 Conditie: Gebruikt
oude tekening
oude tekening gesigneerd
Kavelnr: 5063-392 Conditie: Gebruikt
anton pieckkader
anton pieckkader 28X25
Kavelnr: 5063-427 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
partij kaders waaronder gesigneerde ets
Kavelnr: 5063-431 Conditie: Gebruikt
3 kaders
3 kaders waaronder spiegel
Kavelnr: 5063-488 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Alcoholische Drank - Antiek1 - Antiek2 - Antiek4 - Antiek3 - Boeken - Antiek5 - Decoratie - Electro - Devotie - Gereedschap - Glaswerk - Hobby - Kader - Kantoor - Kerst - Keuken - Kledij - Klokken - Linnen - Meubel - Speelgoed - Tuin - Vaatwerk - Varia1 - Verlichting - Varia - Verzamelobject2 - Verzamelobject1 - Verzamelobject3 - Verzorging - Vintage