partij kaders

Kavelnr: 5063-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

partij kaders

Kavelnr: 5063-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

ets

ets gesigneerd VAN CAMP 25x30

Kavelnr: 5063-080

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

partij antieke kaders

Kavelnr: 5063-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Lokeren

modern 3luik 1m60x1m50

Kavelnr: 5063-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

2 kaders in 3d

Kavelnr: 5063-194

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

partij kaders

Kavelnr: 5063-300

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

partij kaders

Kavelnr: 5063-378

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

partij kaders

Kavelnr: 5063-379

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

oude tekening gesigneerd

Kavelnr: 5063-392

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

anton pieckkader 28X25

Kavelnr: 5063-427

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

partij kaders waaronder gesigneerde ets

Kavelnr: 5063-431

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

3 kaders waaronder spiegel

Kavelnr: 5063-488

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren