Kavelnr: 5004-373

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 140,00

Tekening op papier, gesigneerd, afm +/- 50 x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-397

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Aquaverf op papier, gesigneerd, afm +/- 22 cm X 26 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-402

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Aquaverf op papier, gesigneerd, afm +/- 29 cm X 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-403

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Pentekening op papier, gesigneerd, afm +/- 22,5 cm X 17 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-404

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op papier, gesigneerd, afm +/- 48 x 39 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-405

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Ets

Oude ets, gesigneerd, afm +/- 30 cm X 24,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-399

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 25 cm X 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-388

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 71 cm X 59 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-389

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 60,00

Schilderij op paneel, afm: +/- 17 cm x 15 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-379

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Schilderij op doek, afm: +/- 55 x 46 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-383

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 85,00

Schilderij op paneel, afm +/- 30 x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-396

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00

Schilderij op doek, afm: +/- 56 cm x 49 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-380

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 170,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd F Keelhoff, afm +/- 25 cm x 31 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-386

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 34
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 150,00

Schilderij op doek, afm: +/- 31,5 cm X 25 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-384

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 20,00

Oude schilderij op doek onderglas, gesigneerd, afm +/- 25 cm x 35 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-394

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 60 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-387

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,10

Schilderij op doek, afm: +/- 77 x 64 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-382

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 51,00

Kavelnr: 5004-390

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 75,00

Schilderij op papier, gesigneerd, afm +/- 66,5 x 46,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-392

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 25,00

Kavelnr: 5004-395

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 27,00

Aquaverf op papier, gesigneerd, afm +/- 35,5 cm X 26 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-401

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Aquaverf op papier, gesigneerd, afm +/- 40 cm X 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-400

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

Oude schilderij op doek, afm +/- 30 cm X 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-398

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij op doek, afm: +/- 24 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-378

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 38,00

Schilderij op doek, afm: +/- 60 x 90 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-381

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 220,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 82 cm x 84 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-376

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 95,00

Schilderij op coper, afm: +/- 16 cm x 13 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-377

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 95,00

Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 37 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-391

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 75 cm x 57 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-375

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 36
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 185,00

Schilderij op metaal, afm: +/- 62 cm x 39 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 5004-385

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 230,00