Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (3908) > Huishoudartikelen En Apparaten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Meubelen Kaders En Schilderijen Poetsen En Onderhoud Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten
Lucifers
Lucifers , oude, plm 11 stuks
Kavelnr: 3912-061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Mand in riet
Mand in riet , afm plm 32 cm op 30 cm
Kavelnr: 3912-077 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kaarsen
Kaarsen, allerlei
Kavelnr: 3912-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Asbakjes in vorm van pijp
Asbakjes in vorm van pijp, plm 2 stuks
Kavelnr: 3912-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Muurklok op baterijen
Muurklok op baterijen, ongebruikt , met thermometer en hydrometer
Kavelnr: 3912-104 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Thermossen
Thermossen, 2 stuks
Kavelnr: 3912-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Asbak in steen
Asbak in steen, met olifant, afm plm 18 cm x 11 cm
Kavelnr: 3912-130 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Uurwerk in onyx
Uurwerk in onyx , manueel op te draaien
Kavelnr: 3912-133 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Loo dog
Loo dog , afm plm 21 cm
Kavelnr: 3912-134 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Barometer
Barometer, vintage
Kavelnr: 3912-140 Conditie: Gebruikt
Doos met blikken dozen
Doos met blikken dozen, grote partij
Kavelnr: 3912-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Asbak
Asbak , antiek , afm plm 21 cm , koper
Kavelnr: 3912-162 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Opbergdoos
Opbergdoos,
Kavelnr: 3912-174 Conditie: Gebruikt
Oude kerstbeelden in steen
Oude kerstbeelden in steen, plm 14 stuks
Kavelnr: 3912-209 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Oude kerstbeelden in plastiek
Kavelnr: 3912-210 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Sigaretten maker
Sigaretten maker, plm 4 stuks
Kavelnr: 3912-218 Conditie: Gebruikt
Diverse schaaltjes
Diverse schaaltjes,
Kavelnr: 3912-230 Conditie: Gebruikt
Vooraadflessen voor frigo vak
Vooraadflessen voor frigo vak, ongebruikt
Kavelnr: 3912-231 Conditie: Gebruikt
Kerstbeeldjes
Kerstbeeldjes, plm 4 stuks
Kavelnr: 3912-242 Conditie: Gebruikt
Antiek klokje
Antiek klokje, sleutel aanwezig
Kavelnr: 3912-250 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Asbak, gesigneerd, met olifant,
Kavelnr: 3912-303 Conditie: Gebruikt
Thermometer
Kavelnr: 3912-304 Conditie: Gebruikt
Asbak in limoges
Kavelnr: 3912-313 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Design wekker met nachtlampje
Kavelnr: 3912-315 Conditie: Gebruikt
Blikken doos
Blikken doos, groot model
Kavelnr: 3912-324 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Wandklok
Wandklok, getest
Kavelnr: 3912-355 Conditie: Gebruikt
Blikken dozen
Blikken dozen, oude, plm 6 stuks
Kavelnr: 3912-380 Conditie: Gebruikt
Aanmaakblokjes
Aanmaakblokjes, 3 stuks
Kavelnr: 3912-382 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Oude blikken doos
Kavelnr: 3912-385 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3912-402 Conditie: Gebruikt
Vuuraansteker
Vuuraansteker , elektrisch , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3912-411 Conditie: Gebruikt
Stofzuiger
Stofzuiger, nieuw in doos , handstofzuiger
Kavelnr: 3912-429 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Asbak op staander
Asbak op staander, vintage
Kavelnr: 3912-432 Conditie: Gebruikt
Wasteil
Wasteil , 3 delig , getekend en genummerd, Belgisch
Kavelnr: 3912-450 Conditie: Gebruikt
Blikken doosjes
Blikken doosjes, plm 9 stuks
Kavelnr: 3912-472 Conditie: Gebruikt
Klok radio
Klok radio , vintage , niet getest
Kavelnr: 3912-475 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kaders En Schilderijen - Poetsen En Onderhoud - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten