Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN (HECHTEL-EKSEL) (3888) > Huishoud Apparaten
Alle kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
Alle Kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
tafelventilator
230volt 40watt , 3standen , zwenkfunctie , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-001 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Hechtel-Eksel
eierkoker
Princess Eierkoker kook je eenvoudig 1 tot 6 eieren tot de perfecte hardheid, nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-002 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Koffiemachine
Koffieautomaat met capsules , 230volt 950watt , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-003 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Créme bruleé burner
Alpina Creme Brulee Burner , hervulbaar met aanstekergas , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-004 Conditie: Nieuw
broodbak machine
Kavelnr: 3892-007 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
koffiezet bonen
Tristar bonen koffiezet Grind &Brew met bonen , met timer , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
hetelucht friteuse XL
Princess Digitale Aerofryer XL , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-011 Conditie: Nieuw
Princess teppanyaki XLL
Princess 103120 Table Chef Premium XXL Gourmetstel - Grillplaat 60 x 36 cm – Dubbel verwarmingselement , ongebruikt met verpakkingsschade,
Kavelnr: 3892-013 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Saeco caffisimo latte capsule koffiezet automaat ,afneembare ingebouwde melkopschuimer , wit , 230volt 1850watt , nieuw in verpakking ,
Kavelnr: 3892-020 Conditie: Nieuw
melkopschuimer
Werkt op 2AA batterijen , nieuw in verpakkingen
Kavelnr: 3892-024 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Tafelventilator
Kavelnr: 3892-034 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-040 Conditie: Nieuw
Waterkoker
Clatronic WK 3445 - Waterkoker - Snoerloos - 1.7L - Antraciet/Grijs ; Nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-054 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Keukenrobot
230volt 300watt , inclusief deegkom, deeghaken en gardes , nieuw en ongebruikt , verpakking beschadigd
Kavelnr: 3892-140 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Tafelelventilator
Kavelnr: 3892-163 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-164 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-183 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-184 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-185 Conditie: Nieuw
Broodrooster
Home idea's broodrooster tot 4 sneetjes brood , 230volt 1400watt , nieuw en ongebruikt zonder verpakking,
Kavelnr: 3892-197 Conditie: Nieuw
Tchibo capsule koffiemachine Cafissimo Latte, 230volt 1850watt , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-226 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Saeco caffisimo tuttocafé capsule koffie automaat , rood , 230volt 1850watt , nieuw en ongebruikt met mogelijk verpakkingsschade,
Kavelnr: 3892-231 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Badkamer-Uitrusting - Diversen - Doe Het Zelf - Huis En Tuin - Huishoud Apparaten - Kerstart. - Lichaamsverzorging - Multimedia - Speelgoed Divers - Speelgoed-Baby - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Knutselen - Speelgoed-Sieraden - Sport & Fitness - Surround Systemen