Home > Oude veilingen > STOCKLIQUIDATIE PARTIJ PEX BUIS (AARTSELAAR) (2736) > Alle kavels
Alle kavels Bomen / Planten 1 Bomen / Planten 2 Borensets / Doppensets Bouw En Industrie Cosmetica Diversen Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap Garage/Automateriaal Huis En Inrichting Pneumatisch Gereedschap Schroeven / Bouten / Nieten Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers Veiligheids Kledij Verlichting / Buitenverlichting
Alle Kavels Bomen / Planten 1 Bomen / Planten 2 Borensets / Doppensets Bouw En Industrie Cosmetica Diversen Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap Garage/Automateriaal Huis En Inrichting Pneumatisch Gereedschap Schroeven / Bouten / Nieten Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers Veiligheids Kledij Verlichting / Buitenverlichting
Niet- en nagelmachine
1x Niet- en nagelmachine, merk Canon Bolt, compacte machine, incl. 400 nieten en 100 nagels.
Kavelnr: 401-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €24,00
Huidig bod: € 24,00
Kavelnr: 401-010 Conditie: Gebruikt
Bandschuurmachine
Kavelnr: 401-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €32,00
Huidig bod: € 32,00
Accu schroefmachine
Kavelnr: 401-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Mini cirkelzaag
Kavelnr: 401-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €42,00
Huidig bod: € 42,00
Coil nageltacker
Kavelnr: 401-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Tap- en snijset
1x Tap- en snijset, 110-delig, complete koffer met div. maten tapjes, draadsnijders enz.
Kavelnr: 401-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €77,00
Huidig bod: € 77,00
Boutenschaar
1x Boutenschaar, 42 inch, chroom vanadium.
Kavelnr: 401-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Schroevendraaierset
Kavelnr: 401-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €21,00
Huidig bod: € 21,00
Kavelnr: 401-092 Conditie: Gebruikt
Acculaders
1x Acculader, 6v. en 12v., input: AC 220-240v., 50hz. en 60hz., 0,4a., 90w., output: DC 12v. en 6v., 6amp., accu capaciteit: max. 100 AHCE gekeurd.
Kavelnr: 401-098 Conditie: Gebruikt
Pijpenklem
1x Pijpenklem 2 inch, geschikt voor montage op werkbank, klembereik 1/8 t/m 2 inch.
Kavelnr: 401-105 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-106 Conditie: Gebruikt
Digitale afstandsmeter
Kavelnr: 401-110 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €26,00
Huidig bod: € 26,00
Geïsoleerde schroevendraaier set
1x Geïsoleerde schroevendraaier set, elektro, 8-delig, voorzien van VDE en GS keurmerk.
Kavelnr: 401-126 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Digitale schuifmaat
1x Digitale Schuifmaat, om te schakelen van mm. naar inch, groot aflees scherm, incl. batterij in kunststof opbergkoffer, CE gekeurd.
Kavelnr: 401-129 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-131 Conditie: Gebruikt
Steeksleutelset
1x Steeksleutelset, 12 delig, Blue Scorpion Tools, chroom vanadium, 6-32mm.
Kavelnr: 401-132 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €31,00
Huidig bod: € 31,00
Behang afstomer
1x Behang afstomer, 2200w., incl. 3m. slang, cap. 4,5 liter.
Kavelnr: 401-134 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €38,00
Huidig bod: € 38,00
Decoupeerzaag
1x Decoupeerzaag, vermogen: 500w., toerental: 2800 rpm, Power Plus.
Kavelnr: 401-135 Conditie: Gebruikt
Ring/steeksleutelset
1x Ring-/steeksleutelset 25-delig, chroom vanadium, DIN 3113, maten 6 t/m 32mm.
Kavelnr: 401-144 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €39,00
Huidig bod: € 39,00
Uitschuifbare ratelset
Kavelnr: 401-145 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €49,00
Huidig bod: € 49,00
Kavelnr: 401-146 Conditie: Gebruikt
Hoek waterpas
10x Hoek waterpas, aluminium met kunststof handvat, 4 libellen, lengte 60cm., made in Germany, handig om kozijnen etc. in 1x waterpas te zetten.
Kavelnr: 401-155 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €60,00
Huidig bod: € 60,00
Haakse slijper
1x Haakse slijper, 125mm., merk: Plastena, vermogen: 600W., 230V., 12000 toeren, incl. sleutel en gebruiksaanwijzing, CE en GS gekeurd.
Kavelnr: 401-156 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Precisie tangen sets
2x Precisie tangen set, 4,5inch., 4-delig, kniptang/punttang/rondbektang/radiotang, terug verend, softgrip handvatten, GS en TUV gekeurd.
Kavelnr: 401-160 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €18,00
Huidig bod: € 18,00
1x Boutenschaar 30 inch.
Kavelnr: 401-161 Conditie: Gebruikt
Luchtdruk gereedschapset
Kavelnr: 401-165 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €90,00
Huidig bod: € 90,00
Kavelnr: 401-166 Conditie: Gebruikt
Coil Nageltacker
Kavelnr: 401-167 Conditie: Gebruikt
Boorhamer/sloophamer benzine
Kavelnr: 401-169 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €335,00
Huidig bod: € 335,00
Schaarkrik
1x Schaarkrik, max. 1,5 ton, min. hoogte: 100mm., max. hoogte: 385mm.
Kavelnr: 401-171 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-193 Conditie: Gebruikt
1x Behang afstomer, 2200w., incl. 3m. slang, cap. 3 liter.
Kavelnr: 401-195 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-196 Conditie: Gebruikt
Momentsleutel
1x Momentsleutel, 1/2inch., kracht: 28-210 newton meter, materiaal: chroom vanadium, verpakt in kunststof koffer.
Kavelnr: 401-206 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Bomen / Planten 1 - Bomen / Planten 2 - Borensets / Doppensets - Bouw En Industrie - Cosmetica - Diversen - Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap - Garage/Automateriaal - Huis En Inrichting - Pneumatisch Gereedschap - Schroeven / Bouten / Nieten - Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers - Veiligheids Kledij - Verlichting / Buitenverlichting