Home > Oude veilingen > WELLNESS ARTIKELEN, MASSAGEBADEN, SPA'S, STOOMCABINES, LOUNGE- EN DINNERSETS, BADKAMERMEUBELEN ENZ. (HOBOKEN) (662) > Alle kavels
Alle kavels Audio Belichtingsmateriaal Digitale Flipperkasten Diversen DJ Matariaal Draadloze Microfoons Effect Materiaal Geluid Sets LED Belichting Licht Sturingen Mobiele Geluidsystemen Muziek Instrumenten Speakers Truss Systemen Verhuur/Kermis Sets
Alle Kavels Audio Belichtingsmateriaal Digitale Flipperkasten Diversen DJ Matariaal Draadloze Microfoons Effect Materiaal Geluid Sets LED Belichting Licht Sturingen Mobiele Geluidsystemen Muziek Instrumenten Speakers Truss Systemen Verhuur/Kermis Sets
RGB fog jet
2x RGB fog jet, dmx en draadloze remote, 1000W, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 129-022 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Rookmachine 900W
1x Rookmachine 900W, draadloze en bedrade remote, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 129-027 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Bellenblaasmachine op wielen
1x Bellenblaasmachine op wielen, dubbele output, draadloze remote, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 129-028 Conditie: Nieuw
Bellenblaasmachine met vloeistof
1x Bellenblaasmachine met vloeistof, dubbele output, draadloze remote, 5 liter bellenblaasvloeistof, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 129-029 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Bellenblaasmachine
1x Bellenblaasmachine, bubbeltron, produceerd grote hoeveelheid zeepbellen, draadloze afstandsbediening. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-031 Conditie: Nieuw
4 way confetti shoot systeem
Kavelnr: 129-034 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €220,00
Huidig bod: € 220,00
Low ice rookmachine
Kavelnr: 129-035 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Pro 4 way flame master
Kavelnr: 129-037 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €360,00
Huidig bod: € 360,00
Pro 3 way flame master
Kavelnr: 129-039 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 300,00
1x Bellenblaasmachine, bubbeltron, metaal, produceerd grote hoeveelheid zeepbellen, draadloze afstandsbediening. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-041 Conditie: Nieuw
Led rgb virtual mega flame
1x Led rgb virtual mega flame, maak al de kleuren door de rgb leds, flame doek gaat 1.5 meter hoog, auto en dmx werking. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-044 Conditie: Nieuw
Haze rookmachine
1x Haze rookmachine, produceerd fijne mist, draadloze afstandsbediening, dmx, werkt met normale rookvloeistof. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-050 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €140,00
Huidig bod: € 140,00
Bubbel-smoke machine
Kavelnr: 129-051 Conditie: Nieuw
Sneeuwmachine
1x Sneeuwmachine, 600 watt, bedrade afstandsbediening. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-055 Conditie: Nieuw
Draadloze bellenblaasmachine
1x Draadloze bellenblaasmachine, ingebouwde oplaadbare accu, draadloze remote, Dit betreft een demo model
Kavelnr: 129-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Mega bubble machine
1x Mega bubble machine, 5 voudige roterende outputs, auto, draadloos en via dmx aan te sturen. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-060 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €225,00
Huidig bod: € 225,00
2x Led rgb virtual mega flame, maak al de kleuren door de rgb leds, flame doek gaat 1.5 meter hoog, auto en dmx werking. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-062 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €185,00
Huidig bod: € 185,00
Confetti machine
Kavelnr: 129-069 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €175,00
Vuur show set
Kavelnr: 129-071 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1500,00
Huidig bod: € 1500,00
Confetti 3 weg geweer
Kavelnr: 129-078 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
4 way confetti shooter systeem
Kavelnr: 129-082 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
1x Bellenblaasmachine op wielen, draadloze afstandsbediening.Let op! transportschade hoek achterkant. Dit betreft een demo model
Kavelnr: 129-096 Conditie: Gebruikt
Mega led show flame
1x Mega led show flame, simuleert een mega grote flame dmv doek, lucht en leds. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-102 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €115,00
Huidig bod: € 115,00
Set fog jets 1000w.
Kavelnr: 129-104 Conditie: Nieuw
Set fog jets 1500w. RGB leds
Kavelnr: 129-105 Conditie: Nieuw
Rookmachine
1x Rookmachine, 400w., draadgebonden afstandsbediening. Dit betreft een demo model
Kavelnr: 129-111 Conditie: Gebruikt
1x Rookmachine, 2000w., met hoog rook volume, via draadloze afstandsbediening of via dmx te bedienen. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-115 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
1x Rookmachine, 1200w., met draadloze afstandsbediening. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-125 Conditie: Nieuw
Set fog jets
Kavelnr: 129-142 Conditie: Nieuw
2000W rookmachine
1x 2000W rookmachine, draadloze remote en dmx aan te sturen. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-149 Conditie: Nieuw
1x Bellenblaasmachine, aansluitspanning 110-220vac 50-60hz. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-150 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 129-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
1x Sneeuwmachine, groot model, 1500w., inclusief bedrade afstandsbediening met regelbare output controller. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-164 Conditie: Nieuw
1x Sneeuwmachine, groot model, 1500w., incl. bedrade afstandsbediening met regelbare output controller. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-180 Conditie: Nieuw
Rookvloeistof
1x Rookvloeistof, inhoud 5 liter, heavy dense rookvloeistof. Dit betreft een nieuw product
Kavelnr: 129-202 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
1x Rookmachine, 400w., bedrade afstandsbediening. Dit betreft een demo model
Kavelnr: 129-208 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Audio - Belichtingsmateriaal - Digitale Flipperkasten - Diversen - DJ Matariaal - Draadloze Microfoons - Effect Materiaal - Geluid Sets - LED Belichting - Licht Sturingen - Mobiele Geluidsystemen - Muziek Instrumenten - Speakers - Truss Systemen - Verhuur/Kermis Sets