Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN (HECHTEL-EKSEL) (3888) > Diversen
Alle kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
Alle Kavels Badkamer-Uitrusting Diversen Doe Het Zelf Huis En Tuin Huishoud Apparaten Kerstart. Lichaamsverzorging Multimedia Speelgoed Divers Speelgoed-Baby Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Knutselen Speelgoed-Sieraden Sport & Fitness Surround Systemen
Grundig klokradio
Sonolock 2000 , alarm+radio , nieuw , verpakking licht beschadigd
Kavelnr: 3892-005 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Hechtel-Eksel
Fietsverlcihting
Universeel draagbare veiligheids verlichting , voor fiets , wandelen ,,, nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-030 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kattenhuis
Lowen hout design kattenmeubel -wit , 4 vakken met krab en klimfunctie , afmeting 75,5x35x75,5cm , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3892-045 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Ledlamp
Schwaiger CALED31 LED campinglamp , als zaklamp,hanglamp of staanlamp te gebruiken , werkt op batterijen,
Kavelnr: 3892-066 Conditie: Nieuw
Speelmat geel-blauw
WOOPIE Foam Educatieve speelmat Eva geel en blauw , afmeting :2x2meter , anti bacterieel , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-069 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Pruik Bobline - Oranje
Carnavals pruik , nieuw
Kavelnr: 3892-085 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Legging
2x legging zwart maat 38-40 , met slankheids effect , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-106 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-107 Conditie: Nieuw
Joggingbroek
Joggingbroek maat 104-110 , grijs , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-108 Conditie: Nieuw
Hama laptoptas
Hama laptoptas , 10,2inch 26cm , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-111 Conditie: Nieuw
Juwelenset
7x trendy juwelenset , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-125 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Instapschoenen
Trendy instapschoenen , Lichtblauw met bloemmotief , maat 34 , nieuw
Kavelnr: 3892-134 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Trendy instapschoenen , Lichtblauw met bloemmotief , maat 32 , nieuw
Kavelnr: 3892-135 Conditie: Nieuw
Trendy instapschoenen , Lichtblauw met bloemmotief , maat 35 , nieuw
Kavelnr: 3892-136 Conditie: Nieuw
Nachtkastjes
2x Bamboe Nachtkastje - Bruin, Met lade en Opbergvak - 40x35x60cm , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3892-147 Conditie: Nieuw
Messing Klankschaal
Messing klankschaal, stok ontbreekt , nieuw
Kavelnr: 3892-152 Conditie: Nieuw
Axa fietsslot
Axa Solid Plus Ringslot - ART2 - Zwart , universeel gebruik , nieuw en ongebruikt,
Kavelnr: 3892-174 Conditie: Nieuw
Koffermat
Universele koffermat met opstaande rand , afmeting 70x55x10cm , nieuw in verpakking,
Kavelnr: 3892-176 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-177 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-178 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-179 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-180 Conditie: Nieuw
Antislipmat
Kavelnr: 3892-186 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-187 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-188 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-189 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3892-190 Conditie: Nieuw
Juwelendoos
Zwart houten juweldoos, Afmeting 24x35cm , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3892-193 Conditie: Nieuw
Dierenkooi
Opvouwbaar dieren verblijf , voor kleine dieren
Kavelnr: 3892-194 Conditie: Nieuw
Groentenbak
Groenten en fruit opberglade , afmeting 20x27x18cm ,
Kavelnr: 3892-202 Conditie: Nieuw
Tent
Nomad kids reisbed , ongebruikt , 1 persoon,
Kavelnr: 3892-203 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Horloges
2x Dunlop dames uurwerk in 2 kleuren , 1x blauw en 1x roze , nieuw in verpakking ,
Kavelnr: 3892-208 Conditie: Nieuw
Hoofdlamp+zaklamp
Led hoofdlamp 9leds en zaklamp 7leds , zeer sterke leds , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3892-237 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
klok
Mebus badkamerklok , bevestiging met zuignappen , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3892-254 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Badkamer-Uitrusting - Diversen - Doe Het Zelf - Huis En Tuin - Huishoud Apparaten - Kerstart. - Lichaamsverzorging - Multimedia - Speelgoed Divers - Speelgoed-Baby - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Knutselen - Speelgoed-Sieraden - Sport & Fitness - Surround Systemen