Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Devotica
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Staand kruisbeeld
Staand kruisbeeld h40cm
Kavelnr: 4732-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Kavelnr: 4732-036 Conditie: Gebruikt
Staand kruisbeeld h44cm
Kavelnr: 4732-037 Conditie: Gebruikt
Biscuit Heilig Beeld
Biscuit Heilig Beeld 26x18x10cm
Kavelnr: 4732-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Groot houten kruisbeeld
Groot houten kruisbeeld 48x93cm
Kavelnr: 4732-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kruisbeelden 3 stuks
Kavelnr: 4732-168 Conditie: Gebruikt
Varia 4 stuks
Kavelnr: 4732-238 Conditie: Gebruikt
Buste Christus
Buste Christus 40x35x10cm
Kavelnr: 4732-275 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met Christus en certificaat
Kader met Christus en certificaat, 30x40cm
Kavelnr: 4732-310 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Bronzen kruis gesigneerd 34x48cm
Kavelnr: 4732-380 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
Kruisbeeld achter bol glas met zwaar koperen frame
Kruisbeeld achter bol glas met zwaar koperen frame, kruisbeeld ligt op blauwe stof, 32x57cm
Kavelnr: 4732-039 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 26,00
Koppel glazen kandelaars
Koppel glazen kandelaars H 30cm
Kavelnr: 4732-306 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Lot devotica gemengd
Kavelnr: 4732-285 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed