Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..(SERSKAMP) (5029) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Lichaamsverzorging Meubelen Juwelen Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Kledij, Schoenen En Tassen Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Stoffen En Linnen Verlichting Voeding, Dranken
Sierpaardjes
Sierpaardjes, afm plm 27 en 22 cm , 2 stuks
Kavelnr: 5096-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Zonnespiegel
Zonnespiegel, vintage , uit rouwkoop
Kavelnr: 5096-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 37,00
Eetbakje
Eetbakje, antiek, afm plm 13 x 11 cm
Kavelnr: 5096-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Sierbeeldje
Sierbeeldje, gesigneerd A. Berline, afm plm 20 cm
Kavelnr: 5096-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Sierbeeldje, afm plm 26 cm
Kavelnr: 5096-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Sierbeeldje, afm plm 25 cm
Kavelnr: 5096-018 Conditie: Gebruikt
Siervogeltjes
Siervogeltjes, plm 6 stuks
Kavelnr: 5096-020 Conditie: Gebruikt
Bonboniere
Bonboniere, afm plm 15 cm
Kavelnr: 5096-022 Conditie: Gebruikt
Kannen in steen
Kannen in steen, 2 stuks
Kavelnr: 5096-024 Conditie: Gebruikt
Sierbeelden
Sierbeelden, afm plm 50 cm
Kavelnr: 5096-030 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Zwaan
Zwaan , afm plm 22 cm
Kavelnr: 5096-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Stolp
Stolp, ovaal model, afm plm 55 cm
Kavelnr: 5096-032 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Sierbeeldje, afm plm 34 cm
Kavelnr: 5096-034 Conditie: Gebruikt
Koper
Koper , diversen
Kavelnr: 5096-035 Conditie: Gebruikt
Beeldje
Beeldje ,
Kavelnr: 5096-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Koperen kan
Koperen kan, afm plm 58 cm
Kavelnr: 5096-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Sierhond
Sierhond, afm plm 36 cm
Kavelnr: 5096-043 Conditie: Gebruikt
Kruis in koper
Kruis in koper, afm plm 44 cm
Kavelnr: 5096-044 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Coupe
Coupe, diameter plm 38 cm , licht beschadigd
Kavelnr: 5096-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Koperen kan, afm plm 40 cm
Kavelnr: 5096-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Sierhond, afm plm28 x 18 cm
Kavelnr: 5096-048 Conditie: Gebruikt
Sierpot met deksel
Sierpot met deksel, getekend en genummerd
Kavelnr: 5096-055 Conditie: Gebruikt
Clown in murano glas
Clown in murano glas, afm plm 24 cm
Kavelnr: 5096-056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Devotica beeld
Devotica beeld, afm plm 36 cm
Kavelnr: 5096-071 Conditie: Gebruikt
Iconen
Iconen, diversen, plm 8 stuks
Kavelnr: 5096-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Opbergdoosje in koper
Opbergdoosje in koper, afm plm 13 x 6 cm
Kavelnr: 5096-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Bellen
Bellen, in massief koper, plm 2 stuks
Kavelnr: 5096-135 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 16,00
Devotica
Devotica, plm 8 stuks
Kavelnr: 5096-138 Conditie: Gebruikt
Kerstbeelden
Kerstbeelden, vintage, 4 stuks
Kavelnr: 5096-140 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Wieklamp in glas
Kavelnr: 5096-142 Conditie: Gebruikt
Wereldbol
Wereldbol, press -papier
Kavelnr: 5096-143 Conditie: Gebruikt
Kruisbeeld
Kruisbeeld, gestempeld, zie foto
Kavelnr: 5096-145 Conditie: Gebruikt
De kruisweg van Christus
Kavelnr: 5096-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Kruisbeelden
Kruisbeelden, diversen, oude, plm 5 stuks
Kavelnr: 5096-152 Conditie: Gebruikt
Koperen plaat
Koperen plaat , gegraveerd, molen van Oordegem
Kavelnr: 5096-155 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kolenemmers met 2 schoppen
Kolenemmers met 2 schoppen, 5 delig
Kavelnr: 5096-156 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Lichaamsverzorging - Meubelen - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Kledij, Schoenen En Tassen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Stoffen En Linnen - Verlichting - Voeding, Dranken