Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4825) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Kandelaars voor kaarsen
Kandelaars voor kaarsen , in glas, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-401 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Schaaltje met miniatuur ijsemmertjes
Schaaltje met miniatuur ijsemmertjes, verzilverd, plm 3 stuks
Kavelnr: 4879-402 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kandelaars in massief koper
Kandelaars in massief koper, afm plm 20 cm
Kavelnr: 4879-410 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Devotica beeld
Devotica beeld, afm plm 42 cm
Kavelnr: 4879-411 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 10,00
Sierdozen
Sierdozen, oude, 2 stuks
Kavelnr: 4879-419 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 9,00
Sierbeeld
Sierbeeld, gesigneerd, afm plm 43 breedte
Kavelnr: 4879-426 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Maria beeldje onder stolp
Maria beeldje onder stolp, antiek
Kavelnr: 4879-437 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Sierbord
Sierbord, Petrus Ragout
Kavelnr: 4879-445 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Design pot met deksel in zwaar glas
Design pot met deksel in zwaar glas, afm plm 15 c 16 cm
Kavelnr: 4879-448 Conditie: Gebruikt
Sierbord, Liberti blue
Kavelnr: 4879-449 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kandelaars in koper
Kandelaars in koper, 2 stuks
Kavelnr: 4879-466 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
Dekselpot in keramiek
Dekselpot in keramiek,
Kavelnr: 4879-469 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Sauskom Val Saint Lambert
Kavelnr: 4879-493 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Geluksbrengers
Geluksbrengers, 2 stuks
Kavelnr: 4879-495 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Oude parfumflesjes
Oude parfumflesjes, leeg
Kavelnr: 4879-496 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kommen in glas
Kommen in glas, wit en gekleurd glas, 3 stuks in kristal
Kavelnr: 4879-497 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Schakelaars met timer
Schakelaars met timer, 2 stuks
Kavelnr: 4879-527 Conditie: Gebruikt
Schaaltje
Schaaltje, Shokin,
Kavelnr: 4879-529 Conditie: Gebruikt
Coupe met deksel
Coupe met deksel, op schaal, in zeer goede staat
Kavelnr: 4879-546 Conditie: Gebruikt
Kruisbeeld in hout
Kavelnr: 4879-549 Conditie: Gebruikt
Doorkijkdoosje paterson
Kavelnr: 4879-555 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld, F.M.D en genummerd, afm plm 52 cm hoog, 35 cm
Kavelnr: 4879-561 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Tafelbenodigdheden
Tafelbenodigdheden, waaronder de meeste verzilverd
Kavelnr: 4879-563 Conditie: Gebruikt
Onderzetters in hout
Onderzetters in hout,
Kavelnr: 4879-568 Conditie: Gebruikt
Wieklampen
Wieklampen, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-577 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 16,00
Oude blikken doosjes
Kavelnr: 4879-591 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Onderleggers in glas
Onderleggers in glas , diverse formaten,
Kavelnr: 4879-592 Conditie: Gebruikt
Mandjes in plastiek en riet
Mandjes in plastiek en riet, plm 7 delig
Kavelnr: 4879-593 Conditie: Gebruikt
Decoratie Beetle
Decoratie Beetle , met speciale kaartjes
Kavelnr: 4879-597 Conditie: Gebruikt
Schalen in oud roos glas
Schalen in oud roos glas, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-600 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Schaal in tin
Kavelnr: 4879-601 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €8,00
Schaaltjes in tin
Schaaltjes in tin, 3 stuks
Kavelnr: 4879-602 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Kan in zwaar tin
Kavelnr: 4879-603 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Kan in oud tin
Kavelnr: 4879-604 Conditie: Gebruikt
Soepterrine met onderschaal in tin
Kavelnr: 4879-605 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
Plak in steen
Plak in steen, Griekenland , afm plm 23 op 15 cm
Kavelnr: 4879-607 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Boeken,CD's En DVD's - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Prenten En Affiches - Munten, Zegels En Waardepapieren - Stoffen En Linnen - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Voeding, Dranken - Vazen En Bloempotten