Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (SERSKAMP) (4824) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Lichaamsverzorging Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Lichaamsverzorging Kledij, Schoenen En Tassen Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Sierbeelden
Sierbeelden, afm plm hoogte 40 en 32 cm , 2 stuks
Kavelnr: 4878-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Serviethouders
Serviethouders, verzilverd, oude, plm 8 stuks
Kavelnr: 4878-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Schilpad
Schilpad, gestempeld en genummerd, afm plm 18 cm
Kavelnr: 4878-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 13,10
Kammetjes
Kammetjes , waarvan 1 in verzilverde houder, 3 stuks
Kavelnr: 4878-013 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Miniaturen zonder rek
Miniaturen zonder rek , grote partij
Kavelnr: 4878-021 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Kalender in brons
Kavelnr: 4878-023 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Post-vide in metaal
Post-vide in metaal, 2 stuks
Kavelnr: 4878-026 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld in zwaar massief koper
Sierbeeld in zwaar massief koper, afm plm 15 cm
Kavelnr: 4878-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 20,00
Sierbeeld in massief koper
Sierbeeld in massief koper , topje aan de helm is niet aanwezig, afm plm 29 cm
Kavelnr: 4878-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Kandelaar
Kandelaar , getekend, in metaal,
Kavelnr: 4878-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 9,00
Pot in zwaar kristal
Pot in zwaar kristal , afm plm 11 cm
Kavelnr: 4878-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kerstbeelden
Kerstbeelden, vintage, plm 10 stuks, groot model
Kavelnr: 4878-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Schaaltjes
Schaaltjes, ongebruikt, groot lot
Kavelnr: 4878-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Hoorn in koper
Hoorn in koper,
Kavelnr: 4878-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 12,00
Jachthoorn in koper
Kavelnr: 4878-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 27,00
Kandelaar in glas
Kandelaar in glas, oud
Kavelnr: 4878-054 Conditie: Gebruikt
Schouwklok in marmer
Schouwklok in marmer, 3 delig, rouwkoop
Kavelnr: 4878-055 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Buste
Buste , hoogte afm plm 57 cm
Kavelnr: 4878-057 Conditie: Gebruikt
Devotica beeld
Devotica beeld, heilig hart
Kavelnr: 4878-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Sierbeeld
Sierbeeld , vintage, afm plm 20 x22 cm
Kavelnr: 4878-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Oosterse bel in koper
Oosterse bel in koper, met houder
Kavelnr: 4878-070 Conditie: Gebruikt
Sierdoos
Sierdoos, in gelakt hout, muziekdoos voor nazicht geluid
Kavelnr: 4878-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,01
Flessenhouder
Flessenhouder , verzilverd
Kavelnr: 4878-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Mijnlamp in koper
Mijnlamp in koper, originele , nummer 22
Kavelnr: 4878-076 Conditie: Gebruikt
Dekselpot in keramiek
Dekselpot in keramiek, getekend, afm plm 16 cm
Kavelnr: 4878-078 Conditie: Gebruikt
Flessenstop in vorm van leeuwenkop
Kavelnr: 4878-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Miniatuur flesje
Miniatuur flesje, collectie stuk, handgemaakt , gevuld met ouzo (drank)
Kavelnr: 4878-081 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Stolp
Stolp , groot model
Kavelnr: 4878-082 Conditie: Gebruikt
Kruisbeeld in hout
Kavelnr: 4878-085 Conditie: Gebruikt
Kruisbeeldjes
Kruisbeeldjes, plm 7 stuks
Kavelnr: 4878-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Tafelbel in kristal
Tafelbel in kristal, uit rouwkoop, afm plm 19 cm
Kavelnr: 4878-100 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld, Afrikaans origineel oud beeldje
Kavelnr: 4878-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €5,00
Sierbeeld, Boedha in steen, afm plm 14 cm
Kavelnr: 4878-102 Conditie: Gebruikt
Sierhondjes
Sierhondjes, 2 stuks , met tekst welkom
Kavelnr: 4878-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Siervogels
Siervogels, vintage, zwaluwen, plm 3 stuks
Kavelnr: 4878-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Sierbeeld, Armani, afm plm 36 cm hoog
Kavelnr: 4878-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 28,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Lichaamsverzorging - Kledij, Schoenen En Tassen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Prenten En Affiches - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken