Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4491) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Multimedia En Kantoor Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting Vazen En Bloempotten Voeding, Dranken
Kandelaars in massief koper
Kandelaars in massief koper, afm plm 47 cm , 2 stuks
Kavelnr: 4529-206 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 55,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Devotica beeld
Devotica beeld, antiek, afm plm 26 cm
Kavelnr: 4529-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Sierhondjes
Sierhondjes, vintage
Kavelnr: 4529-211 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Sierpotjes met deksel
Sierpotjes met deksel, waaronder gesigneerd, plm 4 stuks
Kavelnr: 4529-212 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Siermandje in gekleurd glas
Kavelnr: 4529-215 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Decoratie
Decoratie, o.a verzilverd, plm 7 stuks
Kavelnr: 4529-216 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 16,00
Kandelaar
Kandelaar , antiek
Kavelnr: 4529-217 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Devotica kruis in koper
Devotica kruis in koper , met 2 kandelaars
Kavelnr: 4529-218 Conditie: Gebruikt
Sierdoosje met afbeelding van revolvers
Sierdoosje met afbeelding van revolvers, in metaal
Kavelnr: 4529-219 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld
Sierbeeld, oud , gesigneerd , afm plm 30 cm
Kavelnr: 4529-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Sierbord
Sierbord , bothe Japan
Kavelnr: 4529-229 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Sierpot met deksel
Sierpot met deksel,
Kavelnr: 4529-230 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Sierbordjes van Denemarken
Sierbordjes van Denemarken, plm 5 stuks
Kavelnr: 4529-232 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Gekleurde glaasjes
Gekleurde glaasjes, plm 5 stuks
Kavelnr: 4529-241 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Kandelaars in massief koper, afm plm 23 cm
Kavelnr: 4529-242 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Sierbeeldje met certificaat
Sierbeeldje met certificaat, afm plm 21 cm
Kavelnr: 4529-244 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Decoratie, vintage, 2 stuks , gestempeld
Kavelnr: 4529-245 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Spartaanse krijger in koper
Spartaanse krijger in koper, Hellimic art , afm plm 31 cm hoog
Kavelnr: 4529-250 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kandelaars in oud glas
Kandelaars in oud glas,
Kavelnr: 4529-259 Conditie: Gebruikt
Decoratie in glas
Decoratie in glas, plm 4 stuks
Kavelnr: 4529-263 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Decoratie, 2 stuks
Kavelnr: 4529-266 Conditie: Gebruikt
Devoticabeeld op staander
Devoticabeeld op staander,afm plm 34 cm
Kavelnr: 4529-270 Conditie: Gebruikt
Sierbeeldjes
Sierbeeldjes, met teken , afm plm 21 cm
Kavelnr: 4529-271 Conditie: Gebruikt
Sierbeeldje
Kavelnr: 4529-272 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Oude kannetjes in hout
Oude kannetjes in hout, 3 stuks
Kavelnr: 4529-273 Conditie: Gebruikt
Sierkippen
Sierkippen, Italiaans, 2 stuks
Kavelnr: 4529-276 Conditie: Gebruikt
Siercoupe met deksel
Siercoupe met deksel, in glas, Italiaans
Kavelnr: 4529-281 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 7,00
Kavelnr: 4529-283 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Devotica
Devotica, allerlei, plm 7 stuks
Kavelnr: 4529-289 Conditie: Gebruikt
Schaaltjes
Schaaltjes, oude, 3 stuks
Kavelnr: 4529-290 Conditie: Gebruikt
Siereieren
Siereieren, geschilderd , plm 9 stuks
Kavelnr: 4529-292 Conditie: Gebruikt
Sierbord, Wedgwood, getekend, reproduktie
Kavelnr: 4529-295 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4529-296 Conditie: Gebruikt
Sierbord , Wedgwood , getekend, reproduktie
Kavelnr: 4529-297 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Kavelnr: 4529-299 Conditie: Gebruikt
Devotica, Heilig Hart
Kavelnr: 4529-310 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Multimedia En Kantoor - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting - Vazen En Bloempotten - Voeding, Dranken