Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Collector Item
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Partij doodsbrieven, geboortekaartjes en bidprentjes
Kavelnr: 4732-170 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Partij doodsprentjes
Kavelnr: 4732-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Ducati moto kalender
Kavelnr: 4732-223 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Verzameling gasbranders(8) en divers(2)
Kavelnr: 4732-322 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 29,00
Doos van 30x37x20cmgevuld met oude partituren
Kavelnr: 4732-350 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Koningin Astrid
Kavelnr: 4732-396 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Chromos Liebig
Kavelnr: 4732-397 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 4732-398 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4732-399 Conditie: Gebruikt
Bronzen penning Sint-Gillis-Waas gedateerd 1950
Kavelnr: 4732-417 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
Wedstrijd der Beide Vlaanderen gedateerd 1876
Kavelnr: 4732-418 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Armband bestaande uit oude munten
Kavelnr: 4732-419 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Antieke bril in doosje
Kavelnr: 4732-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Linea Argenti Italiaans beeld
Linea Argenti Italiaans beeld, gemarkeerd, Indiaan die buffel aanvalt, mist speer, basis 40x20cm hoogte 30cm
Kavelnr: 4732-231 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 34,00
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed