Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Brocante En Curiosa DEEL 2
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Karaf met 5 glaasjes
Kavelnr: 4732-305 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 10,00
Art-deco fotostaanders
Art-deco fotostaanders 21x6x16cm
Kavelnr: 4732-312 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Varia 5 stuks
Kavelnr: 4732-315 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Oude spreuken 2 stuks
Kavelnr: 4732-316 Conditie: Gebruikt
Sierborden 3 stuks
Kavelnr: 4732-326 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Houtsnijwerk 23x74cm
Kavelnr: 4732-349 Conditie: Gebruikt
Dienplateau 38x58cm
Kavelnr: 4732-378 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Antieke paraplu, zeil beschadigd
Kavelnr: 4732-379 Conditie: Gebruikt
Vazen gips met faun
Vazen gips met faun H 24 en 18cm
Kavelnr: 4732-383 Conditie: Gebruikt
Partij oude messen plm 50stuks
Kavelnr: 4732-332 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Oude pijp
Kavelnr: 4732-300 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 6,00
Vergulde console 40x14x12cm
Kavelnr: 4732-384 Conditie: Gebruikt
Varia poppen in banendoos
Varia poppen in banendoos, bevuild!
Kavelnr: 4732-387 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 19,00
Rood koperen moor H 40cm
Kavelnr: 4732-313 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed