Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > STARTPRIJS AAN 1 EURO: CHESTERFIELD, KASTEELTAPIJTEN, DESIGN, KOPEREN GORDIJNROEDES, ANTIEKE SCHILDERIJEN, PELSMANTELS, MUNTEN, BRIEFGELD, COLLECTORS ITEMS, BROCANTE, CURIOSA, STROOIZOUT ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4685) > Brocante En Curiosa DEEL 1
Alle kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Alle Kavels Aziatica Antiek Boeken Brocante En Curiosa DEEL 1 Chesterfield Brocante En Curiosa DEEL 2 Collector Item Devotica Divers Design DVD Fiets Elektro Glas En Kristal Huishoudmateriaal Kerst Keukenmateriaal Klokken Koffer Koperen Gordijnroedes Lamellen Mantels Militaria Meubel Oude Dranken Playstation Munten En Briefgeld Porseleinen Kannen Postzegels Schilderijen En Kaders Schilderijen En Kaders DEEL 1 Schilderijen En Kaders DEEL 2 Spiegel Stolpen Strooizout Tapijten Tuin Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed
Asbak onyx
Asbak onyx h56cm, onderaan beschadiging
Kavelnr: 4732-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Olielampjes 2 stuks
Olielampjes 2 stuks, 1 zonder glas
Kavelnr: 4732-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Pop
Pop h40cm
Kavelnr: 4732-042 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Oud loodjesgeweer L90cm
Kavelnr: 4732-074 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 40,00
Groot lot holle decoratieboeken, 7 zakken!
Kavelnr: 4732-086 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Loodglas 33x55cm
Kavelnr: 4732-092 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
Paspoppen
Paspoppen H 135cm
Kavelnr: 4732-109 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,00
Smeedijzeren kandelaar
Smeedijzeren kandelaar 6 kaarshouders H 153cm
Kavelnr: 4732-111 Conditie: Gebruikt
Pilaren kunststof
Pilaren kunststof 31x31x70cm
Kavelnr: 4732-119 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 10,00
Golftas met 10 clubs
Kavelnr: 4732-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Inox kapstok
Inox kapstok H 160cm
Kavelnr: 4732-125 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 21,00
Houten slee
Houten slee 100cm
Kavelnr: 4732-127 Conditie: Gebruikt
Onyx schaal op messing onderstel
Onyx schaal op messing onderstel Ø22cm h15cm
Kavelnr: 4732-132 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Lamp Goebel
Lamp Goebel, geplakt, H 36cm
Kavelnr: 4732-134 Conditie: Gebruikt
Beeld kaketoe
Beeld kaketoe H 36cm, gebruikssporen
Kavelnr: 4732-135 Conditie: Gebruikt
Beelden Indianen
Kavelnr: 4732-136 Conditie: Gebruikt
Kunststof tand
Kunststof tand, stukje geplakt, H 36cm
Kavelnr: 4732-137 Conditie: Gebruikt
Vaasjes 2 stuks
Vaasjes 2 stuks H 21,5cm
Kavelnr: 4732-141 Conditie: Gebruikt
Koffieserviesje 15-delig
Koffieserviesje 15-delig, 1 tas heeft chipje!
Kavelnr: 4732-142 Conditie: Gebruikt
Varia 4 stuks
Kavelnr: 4732-143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Varia 8 stuks
Kavelnr: 4732-144 Conditie: Gebruikt
Beeld vrouw en zwaan
Beeld vrouw en zwaan H 35cm
Kavelnr: 4732-147 Conditie: Gebruikt
Schelpen en belletjes
Kavelnr: 4732-151 Conditie: Gebruikt
Beeld Capodimonte Italië
Beeld Capodimonte Italië 31cm
Kavelnr: 4732-153 Conditie: Gebruikt
Beeld jonge kinderen
Beeld jonge kinderen 23x23x16cm
Kavelnr: 4732-154 Conditie: Gebruikt
Verzilverde schaal in schelpvorm
Verzilverde schaal in schelpvorm 33x38x5cm
Kavelnr: 4732-155 Conditie: Gebruikt
Koperwerk 5 stuks
Kavelnr: 4732-158 Conditie: Gebruikt
Sierbord basrelief bloemen
Sierbord basrelief bloemen Ø30cm
Kavelnr: 4732-159 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Oude glazen lampenkapjes
Oude glazen lampenkapjes Ø23 en 24cm
Kavelnr: 4732-160 Conditie: Gebruikt
Sierborden 3 stuks
Kavelnr: 4732-161 Conditie: Gebruikt
Lotje sierporselein
Kavelnr: 4732-163 Conditie: Gebruikt
Beeldjes dieren 5 stuks
Kavelnr: 4732-164 Conditie: Gebruikt
Art-deco barometertje
Art-deco barometertje 18x13x3cm
Kavelnr: 4732-167 Conditie: Gebruikt
Spreuken 2 stuks
Kavelnr: 4732-169 Conditie: Gebruikt
Limoges sierpotje
Limoges sierpotje 15x11cm
Kavelnr: 4732-173 Conditie: Gebruikt
Varia 15 stuks
Kavelnr: 4732-174 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aziatica - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa DEEL 1 - Chesterfield - Brocante En Curiosa DEEL 2 - Collector Item - Devotica - Divers - Design - DVD - Fiets - Elektro - Glas En Kristal - Huishoudmateriaal - Kerst - Keukenmateriaal - Klokken - Koffer - Koperen Gordijnroedes - Lamellen - Mantels - Militaria - Meubel - Oude Dranken - Playstation - Munten En Briefgeld - Porseleinen Kannen - Postzegels - Schilderijen En Kaders - Schilderijen En Kaders DEEL 1 - Schilderijen En Kaders DEEL 2 - Spiegel - Stolpen - Strooizout - Tapijten - Tuin - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed