Home > Oude veilingen > GEREEDSCHAPSWAGENS (GRATIS LEVERING) (2733) > Alle kavels
Alle kavels Bomen / Planten 1 Bomen / Planten 2 Borensets / Doppensets Bouw En Industrie Cosmetica Diversen Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap Garage/Automateriaal Huis En Inrichting Pneumatisch Gereedschap Schroeven / Bouten / Nieten Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers Veiligheids Kledij Verlichting / Buitenverlichting
Alle Kavels Bomen / Planten 1 Bomen / Planten 2 Borensets / Doppensets Bouw En Industrie Cosmetica Diversen Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap Garage/Automateriaal Huis En Inrichting Pneumatisch Gereedschap Schroeven / Bouten / Nieten Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers Veiligheids Kledij Verlichting / Buitenverlichting
Kabelbox
Kavelnr: 401-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €22,00
Huidig bod: € 22,00
Gootsteenontstoppers
10x Gootsteenontstopper, eenvoudig te bedienen dmv pompsysteem.
Kavelnr: 401-068 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €24,00
Huidig bod: € 24,00
Hijsband
1x Hijsband, maximaal 5000kg., met aan 2 kanten hijslus, lengte 2m., breedte 15cm.
Kavelnr: 401-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €21,00
Huidig bod: € 21,00
1x Hijsband, maximaal 5000kg., met aan 2 kanten hijslus, lengte 3m., breedte 15cm.
Kavelnr: 401-081 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
1x Hijsband, maximaal 5000kg., met aan 2 kanten hijslus, lengte 5m., breedte 15cm.
Kavelnr: 401-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €34,00
Huidig bod: € 34,00
Spanband met ratel
18x Spanband met ratel, max. 350kg., lengte: 5m., breedte: 3cm., breekkracht 700kg., verpakt in ophangblister, TUV en GS gekeurd.
Kavelnr: 401-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €57,00
Huidig bod: € 57,00
Kabelhaspel
1x Kabelhaspel 40m., max. 2500W., CE-gekeurd, incl. kunststof handgreep/thermische beveiliging/ trommelrem/draaiknop/clip voor bevestiging van stekker
Kavelnr: 401-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €37,00
Huidig bod: € 37,00
Kavelnr: 401-116 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-128 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 401-154 Conditie: Gebruikt
Lier
Kavelnr: 401-198 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €71,00
Huidig bod: € 71,00
Kavelnr: 401-199 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €102,00
Huidig bod: € 102,00
36x Spanband met ratel, max. 350kg., lengte: 5m., breedte: 3cm., breekkracht 700kg., verpakt in ophangblister, TUV en GS gekeurd.
Kavelnr: 401-201 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Kavelnr: 401-202 Conditie: Gebruikt
Stelten
1x Stelten, hoogte: 475-765mm., gewicht: 6,5kg., materiaal: aluminium, voorzien van nylon snelsluitingen, rubberen anti-slip zool.
Kavelnr: 401-203 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
1x Stelten, hoogte: 609-1016mm., gewicht: 7,3kg., materiaal: aluminium, voorzien van nylon snelsluitingen, rubberen anti-slip zool.
Kavelnr: 401-204 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €128,00
Huidig bod: € 128,00
Verlengkabel 15m.
1x Verlengkabel 15m., kleur: oranje, max. 2300W., H05VV-F, 2x1,0mm²., Kema en CE keur.
Kavelnr: 401-242 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Verlengkabels 15m.
10x Verlengkabel 15m., kleur: oranje, max. 2300W., H05VV-F, 2x1,0mm²., Kema en CE keur.
Kavelnr: 401-243 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €51,00
Huidig bod: € 51,00
Telescopische steunen set
Kavelnr: 401-269 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €33,00
Huidig bod: € 33,00
Hijsbanden
2x Hijsband, 4 ton, lengte ca.: 5m., kleur grijs, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 401-495 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €47,00
Huidig bod: € 47,00
Kavelnr: 401-496 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-497 Conditie: Nieuw
Luchtslanghaspel
1x Luchthaspel, lengte slang 15m., max. werkdruk 900 PSI., dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 401-533 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €82,00
Huidig bod: € 82,00
Kavelnr: 401-534 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-535 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-536 Conditie: Nieuw
Spanbanden
4x Spanband, met ratel, max. 1 ton kg., 6m. lang, 25mm. breed, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 401-581 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €17,00
Huidig bod: € 17,00
Kavelnr: 401-582 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-583 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-584 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 401-585 Conditie: Nieuw
4x Spanband, met ratel, max. 5 ton kg., 9m. lang, 50mm. breed, dit betreft een nieuw product.
Kavelnr: 401-586 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €17,00
Huidig bod: € 32,00
Telescopische ladder
1x Telescopische ladder, 2m., max. gewicht 150kg.
Kavelnr: 401-587 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €59,00
Huidig bod: € 59,00
1x Telescopische ladder, 2,5m., max. gewicht 150kg.
Kavelnr: 401-588 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €66,00
Huidig bod: € 66,00
1x Telescopische ladder, 3m., max. gewicht 150kg.
Kavelnr: 401-589 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €89,00
Huidig bod: € 89,00
Alle kavels - Bomen / Planten 1 - Bomen / Planten 2 - Borensets / Doppensets - Bouw En Industrie - Cosmetica - Diversen - Elektrisch Gereedschap / Handgereedschap - Garage/Automateriaal - Huis En Inrichting - Pneumatisch Gereedschap - Schroeven / Bouten / Nieten - Tuingereedschap / Tuinslangen / Bladblazers /Bosmaaiers - Veiligheids Kledij - Verlichting / Buitenverlichting