Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (SERSKAMP) (2594) > Boeken En Prenten
Alle kavels Collectors Items En Militaria Boeken En Prenten Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Meubelen Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting
Alle Kavels Collectors Items En Militaria Boeken En Prenten Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Meubelen Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Verlichting
Tekening
Tekening , zeer fijn , gesigneerd
Kavelnr: 2529-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Boeken
Boeken, thema duiven, plm 4 stuks
Kavelnr: 2529-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kerkboeken
Kerkboeken, 3 stuks
Kavelnr: 2529-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Boeken, oude, allerlei
Kavelnr: 2529-227 Conditie: Gebruikt
Boeken, Peter De Eerste, eerste en 2de deel, Russische schrijver
Kavelnr: 2529-255 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Boek Japanse prenten
Boek Japanse prenten, catalogus van tentoonstellingen
Kavelnr: 2529-264 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 26,00
Boek
Boek, Kalken van de Franse revolutie tot ….
Kavelnr: 2529-267 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Boek, de balans van de 20ste eeuw
Kavelnr: 2529-271 Conditie: Gebruikt
Landkaart
Landkaart, oud
Kavelnr: 2529-373 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
Boek, munten en biljetten, de fraaie frank, 2 stuks
Kavelnr: 2529-268 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Boek, oud boekje over de beschrijving van Gent
Kavelnr: 2529-269 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Alle kavels - Collectors Items En Militaria - Boeken En Prenten - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Meubelen - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Verlichting