Tekening , zeer fijn , gesigneerd

Kavelnr: 2529-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Boeken, thema duiven, plm 4 stuks

Kavelnr: 2529-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kerkboeken, 3 stuks

Kavelnr: 2529-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Boeken, oude, allerlei

Kavelnr: 2529-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Boeken, Peter De Eerste, eerste en 2de deel, Russische schrijver

Kavelnr: 2529-255

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Boek Japanse prenten, catalogus van tentoonstellingen

Kavelnr: 2529-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 26,00

Boek, Kalken van de Franse revolutie tot ….

Kavelnr: 2529-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 6,00

Boek, de balans van de 20ste eeuw

Kavelnr: 2529-271

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Landkaart, oud

Kavelnr: 2529-373

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 24,00

Boek, munten en biljetten, de fraaie frank, 2 stuks

Kavelnr: 2529-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Boek, oud boekje over de beschrijving van Gent

Kavelnr: 2529-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00