Home > Oude veilingen > VEILING COMPLETE INBOEDEL: WO. TIN EN KOPERWERK, BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN, ELEKTRO, BEELDEN, OUDE STRIPS, MEUBELS, KEUKENMATERIAAL, KLOKKEN ENZ. (LOCHRISTI) (5053) > Beelden
Alle kavels Beelden Dieren Brocante En Curiosa Divers Elektro Fitness Hordeur Fiets En Onderdelen Keuken Attributen Klokken En Horloges Oude Dranken Meubels Planten Laminaat Strips En Boeken Tapijten Taxidermie Tin En Koperwerk Tin En Koperwerk 1 Tuin Tin En Koperwerk 2 Schilderijen En Kaders Verlichting Vintage Zonnebank
Alle Kavels Beelden Dieren Brocante En Curiosa Divers Elektro Fitness Hordeur Fiets En Onderdelen Keuken Attributen Klokken En Horloges Oude Dranken Meubels Planten Laminaat Strips En Boeken Tapijten Taxidermie Tin En Koperwerk Tin En Koperwerk 1 Tuin Tin En Koperwerk 2 Schilderijen En Kaders Verlichting Vintage Zonnebank
Beeld vogels keramiek
Beeld vogels keramiek 20x18cm (living)
Kavelnr: 5120-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Lochristi
Beelden 2 stuks
Beelden 2 stuks (living)
Kavelnr: 5120-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Bronzen beeld dolfijnen 20cm
Bronzen beeld dolfijnen 20cm (living)
Kavelnr: 5120-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,01
Keramieken hond
Keramieken hond 40cm (living)
Kavelnr: 5120-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Beeld vogels keramiek 21x28cm (living)
Kavelnr: 5120-022 Conditie: Gebruikt
Koppel aziatische beeldenn 47cm
Koppel aziatische beeldenn 47cm (living)
Kavelnr: 5120-039 Conditie: Gebruikt
Keramieken paard 23cm, oor beschadigd
Keramieken paard 23cm, oor beschadigd (living)
Kavelnr: 5120-041 Conditie: Gebruikt
Vogels glas 3 stuks
Vogels glas 3 stuks (living)
Kavelnr: 5120-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
Bronzen eekhoorn
Bronzen eekhoorn 22x24x6cm (living)
Kavelnr: 5120-042 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 29,00
Bronzen beeld vogels
Bronzen beeld vogels 43x20x17cm (living)
Kavelnr: 5120-056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 60,00
Alle kavels - Beelden - Dieren - Brocante En Curiosa - Divers - Elektro - Fitness - Hordeur - Fiets En Onderdelen - Keuken Attributen - Klokken En Horloges - Oude Dranken - Meubels - Planten - Laminaat - Strips En Boeken - Tapijten - Taxidermie - Tin En Koperwerk - Tin En Koperwerk 1 - Tuin - Tin En Koperwerk 2 - Schilderijen En Kaders - Verlichting - Vintage - Zonnebank