Home > Oude veilingen > VINTAGE, ANTIEK, IKONEN, SCHILDERIJEN, VAL-SAINT-LAMBERT, ROYAL DUX, TAXIDERMIE, MEUBELEN, ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (2815) > Beelden
Alle kavels Boeken Antiek, Brocante En Curiosa Devotica Beelden Groot Houten Kunstwerk Diversen Elektro Klokken En Horloges Meubelen Muziek Kristal Paardenkoets En Attributen Rekken Ikonen Schilderijen En Kaders Royal Dux Servies Verlichting Taxidermie Tapijten Vintage Witgoed
Alle Kavels Boeken Antiek, Brocante En Curiosa Devotica Beelden Groot Houten Kunstwerk Diversen Elektro Klokken En Horloges Meubelen Muziek Kristal Paardenkoets En Attributen Rekken Ikonen Schilderijen En Kaders Royal Dux Servies Verlichting Taxidermie Tapijten Vintage Witgoed
Beelden koper
Beelden koper, 3 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 2761-030 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2761-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 8,00
Koperen paardekoets
Koperen paardekoets 35cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Kavelnr: 2761-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €2,00
Beelden koper, 5 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Metalen paard
Metalen paard 30cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 60 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 500,00
Ruiter te paard
Ruiter te paard, kunststof, 23x23x8cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 9,00
Paard op houten hangbord
Paard op houten hangbord 34x18cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Koperen paardenkoets
Koperen paardenkoets met verlichting, 110V, 49x10cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Zware koperen paardenkop
Zware koperen paardenkop 20x19cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Grote koperen paardenkoets
Grote koperen paardenkoets 44cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Steigerend paard
Steigerend paard, kunsstof, 26cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Ruiter te paard, metaal, 18cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Koperen herten
Koperen herten 2 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Kavelnr: 2761-064 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2761-065 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Metalen stier
Metalen stier, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-066 Conditie: Gebruikt
Adelaar
Adelaar 36x32cm, gebruikssporen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Porseleinen beeld
Porseleinen beeld 20cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-068 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2761-069 Conditie: Gebruikt
Porseleinen beeld 22cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-070 Conditie: Gebruikt
Porseleinen beeld 22x20x16cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-071 Conditie: Gebruikt
Porseleinen beelden
Porseleinen beelden 4 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-072 Conditie: Gebruikt
Afrikaanse beeldjes
Afrikaanse beeldjes, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-138 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Terracotta Madonna
Terracotta Madonna 25x74cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-220 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Borstbeeld hond
Borstbeeld hond, kunsstof, 30cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-251 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Lot beeldjes
Lot beeldjes 9 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-258 Conditie: Gebruikt
Houten olifanten
Houten olifanten 8 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-055 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €6,00
Spaarpotten beer
Spaarpotten beer, 4 stuks, 30cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €2,00
Beeld windhond
Beeld windhond 53cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2761-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 56,00
Kavelnr: 2761-032 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Kavelnr: 2761-029 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Boeken - Antiek, Brocante En Curiosa - Devotica - Beelden - Groot Houten Kunstwerk - Diversen - Elektro - Klokken En Horloges - Meubelen - Muziek - Kristal - Paardenkoets En Attributen - Rekken - Ikonen - Schilderijen En Kaders - Royal Dux - Servies - Verlichting - Taxidermie - Tapijten - Vintage - Witgoed