Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Aziatica
Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas
Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas (Porselein, gemerkt, China, Jaren '70) 42x19x19cm
Kavelnr: 4724-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 4724-058 Conditie: Gebruikt
Koppel antieke Japanse Arita porseleinen dekselvazen
Japanse Arita porseleinen dekselvazen (2) – Wit-blauw decor – Japan – eind 19e eeuw H: 41 &37cm
Kavelnr: 4724-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Ukiyo-e Utagawa Yohikzau 'Nippori uit de reeks Toto Meisho' (1853)
Ukiyo-e Utagawa Yoshikzau (1844-1866) - Nippori uit reeks Toto Meisho - Izumiya Kichibei - Japan - 1853 21x35cm
Kavelnr: 4724-195 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Modern Chinees schilderij op paneel (Geisha, gesigneerd)
Chinees schilderij - Modernisme - Olieverf op paneel - China - 2000-2009 32x47cm
Kavelnr: 4724-208 Conditie: Gebruikt
Antiek Chinees bronzen drakenbord
Antiek Chinees bronzen drakenbord - Brons - China - 19/20e eeuw 2x25x25cm
Kavelnr: 4724-233 Conditie: Gebruikt