Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Glas
Kristal
Keramiek
Kunst
Porselein

Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas (Porselein, gemerkt, China, Jaren '70) 42x19x19cm

Kavelnr: 4724-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 4724-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Japanse Arita porseleinen dekselvazen (2) – Wit-blauw decor – Japan – eind 19e eeuw H: 41 &37cm

Kavelnr: 4724-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Ukiyo-e Utagawa Yoshikzau (1844-1866) - Nippori uit reeks Toto Meisho - Izumiya Kichibei - Japan - 1853 21x35cm

Kavelnr: 4724-195

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Chinees schilderij - Modernisme - Olieverf op paneel - China - 2000-2009 32x47cm

Kavelnr: 4724-208

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antiek Chinees bronzen drakenbord - Brons - China - 19/20e eeuw 2x25x25cm

Kavelnr: 4724-233

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00