Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Kunst

Koppel 19e-eeuwse Chinese bronzen wierookbranders in de vorm van Foo Dogs (gesigneerd) 11x5,5x9cm

Kavelnr: 4494-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €120,00

Huidig bod: € 120,00

Japanse Imari vaas uit porselein uit de Edo periode (19e/20e eeuw) 24x13x13cm

Kavelnr: 4494-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas (Porselein, gemerkt, China, Jaren '70) 42x19x19cm

Kavelnr: 4494-088

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Kavelnr: 4494-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Collectie Japanse Imari borden (4) – Porselein – Japan – eind 19e eeuw (gesigneerd)

Kavelnr: 4494-136

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Japanse Arita porseleinen dekselvazen (2) – Wit-blauw decor – Japan – eind 19e eeuw H: 41 &37cm

Kavelnr: 4494-156

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Japanse Sometsuke Arita buikvaas - Sansui decor - Porselein - Japan - 1950-1959 69x29x29cm

Kavelnr: 4494-198

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Theepot in Kantonporselein - Qing dynatie - Rose Kanton - Porselein, bladgoud - China - 19e/20e eeuw 17x15x19cm

Kavelnr: 4494-222

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Famille noir Millefiori vaas - Porselein - Occupied Japan - 1945-1952 30x21x21cm

Kavelnr: 4494-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Guanyin jadeiet beeld - Groen jadeiet - China - 1900-1912 26x4x11cm

Kavelnr: 4494-280

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 200,00

Chinese Zisha Yixing theepot - Steengoed- China - 1950-1959 9x10x13cm

Kavelnr: 4494-299

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Ukiyo-e Utagawa Yoshikzau (1844-1866) - Nippori uit reeks Toto Meisho - Izumiya Kichibei - Japan - 1853 21x35cm

Kavelnr: 4494-301

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Antieke Japanse lamp - Porselein - Japan - 1910-1919 58x31x31cm

Kavelnr: 4494-323

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Chinees schilderij - Modernisme - Olieverf op paneel - China - 2000-2009 32x47cm

Kavelnr: 4494-327

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Chinese Qing boerenkom - Porselein - China - 19e eeuw 6,5x27x27cm

Kavelnr: 4494-328

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antiek Chinees bronzen drakenbord - Brons - China - 19/20e eeuw 2x25x25cm

Kavelnr: 4494-356

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Chinese Imari schotel - Porselein - China - 1970-1979 5x38x48cm

Kavelnr: 4494-357

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Koppel Satsuma vazen - Porselein - Japan - 1950-1959 25x16x16cm

Kavelnr: 4494-358

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Alle kavels - Antiek - Aziatica - Decoratie - Design - Kunst - Varia