Antiek schrijfkistje 30x21x12cm zonder sleutel

Kavelnr: 4894-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 36,00

Bierpot keramiek, 20cm, ouderdomssporen

Kavelnr: 4894-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Kavelnr: 4894-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Stenen kruik 24cm, ouderdomssporen

Kavelnr: 4894-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Koffie/theestel 4-delig uit tin

Kavelnr: 4894-166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Antieke beursjes 3 stuks

Kavelnr: 4894-181

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

Antiek bord Ø30cm, beschadigd!

Kavelnr: 4894-191

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Antiek beeld restauratieproject

Kavelnr: 4894-190

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 38,00

Oud koperwerk 5 stuks

Kavelnr: 4894-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Doosjes 3 stuks

Kavelnr: 4894-177

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 21,00

Rammelaars/bijtringen 3 stuks

Kavelnr: 4894-180

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

Antieke radio 53x41x26cm, werking onbekend

Kavelnr: 4894-110

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

Antiek bord Ø26cm, randschade!

Kavelnr: 4894-192

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,00