Koppel 19de eeuwse cassouletten , rood geaderd marmer en verguld brons, hoogte 42cm, voet 10x10x10cm

Kavelnr: 4732-157

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 47
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Zware koperen kandelaar 61cm

Kavelnr: 4732-314

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 36,00

Staffordshire koppel beeldjes plm 8x9x18cm

Kavelnr: 4732-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Tafel sierstuk porselein, engelenkinderen, deksel, 24x24x18cm, gemarkeerd

Kavelnr: 4732-244

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 32
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 86,00