4 Santons de Provence + 2 LP's (terracotta, gesigneerd Carbonel & Peirano) 28cm hoogte

Kavelnr: 4724-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

3 verzilverde wijnbekers door Brückman&Söhne (gegraveerd) 16,5x6x6cm

Kavelnr: 4724-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Vroeg 20e-eeuws Engels bureau in eikenhout en leder naar Maple&Co

Kavelnr: 4724-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Antieke diamantslijper - Gietijzer, messing, staal - Antwerpen, België - 19e eeuw

Kavelnr: 4724-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Antieke olifant in leder overtrokken papier maché - Frankrijk - Begin 20e eeuw 59x25x67cm

Kavelnr: 4724-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Collectie antiek Delfts blauw - De Ram, De Porseleyne Fles, Koninklijke Tichelaar Makkum - Steengoed - Nederland - Vroeg 20e eeuw

Kavelnr: 4724-146

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Antieke neoklassieke ketel/cachepot - Rood koper - Frankrijk - 1900-1909 27x29x44cm

Kavelnr: 4724-149

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Collectie Limoges en Vieux Paris - Porselein - Frankrijk - Laat 19e eeuw

Kavelnr: 4724-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Antieke Jeneverkruik: Erven Lucas Bols Amsterdam - Geglazuurd steengoed - Nederland - 1880-1900 47x20x15cm

Kavelnr: 4724-175

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Religieus hekwerk - Zinklegering - België - 1900-109 200x5x30cm

Kavelnr: 4724-192

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Antieke tabakspot in grès - Steengoed - Frankrijk - 1910-1919 14x14x14cm

Kavelnr: 4724-194

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Antieke theatermarionet 'De boerin' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm

Kavelnr: 4724-213

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke theatermarionet 'De ridder' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm

Kavelnr: 4724-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00