Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Antiek
Collectie Santons de Provence
4 Santons de Provence + 2 LP's (terracotta, gesigneerd Carbonel & Peirano) 28cm hoogte
Kavelnr: 4724-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Verzilverde bekers Brückman&Söhne
3 verzilverde wijnbekers door Brückman&Söhne (gegraveerd) 16,5x6x6cm
Kavelnr: 4724-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Vroeg 20e-eeuws Engelse bureau naar Maple&Co
Vroeg 20e-eeuws Engels bureau in eikenhout en leder naar Maple&Co
Kavelnr: 4724-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Antieke Antwerpse diamantslijper
Antieke diamantslijper - Gietijzer, messing, staal - Antwerpen, België - 19e eeuw
Kavelnr: 4724-093 Conditie: Gebruikt
Antieke lederen olifant in papier maché
Antieke olifant in leder overtrokken papier maché - Frankrijk - Begin 20e eeuw 59x25x67cm
Kavelnr: 4724-104 Conditie: Gebruikt
Collectie antiek Delfts blauw keramiek
Collectie antiek Delfts blauw - De Ram, De Porseleyne Fles, Koninklijke Tichelaar Makkum - Steengoed - Nederland - Vroeg 20e eeuw
Kavelnr: 4724-146 Conditie: Gebruikt
Antieke neoklassieke cachepot in rood koper (gesigneerd)
Antieke neoklassieke ketel/cachepot - Rood koper - Frankrijk - 1900-1909 27x29x44cm
Kavelnr: 4724-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Collectie 19e-eeuws Limoges en Vieux Paris porselein
Collectie Limoges en Vieux Paris - Porselein - Frankrijk - Laat 19e eeuw
Kavelnr: 4724-159 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 80,00
Antieke jeneverkruik 'Erven Lucas Bols Amsterdam'
Antieke Jeneverkruik: Erven Lucas Bols Amsterdam - Geglazuurd steengoed - Nederland - 1880-1900 47x20x15cm
Kavelnr: 4724-175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Religieus hekwerk
Religieus hekwerk - Zinklegering - België - 1900-109 200x5x30cm
Kavelnr: 4724-192 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Antieke Franse tabakspot in grès
Antieke tabakspot in grès - Steengoed - Frankrijk - 1910-1919 14x14x14cm
Kavelnr: 4724-194 Conditie: Gebruikt
Antieke theatermarionet 'De Boerin'
Antieke theatermarionet 'De boerin' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm
Kavelnr: 4724-213 Conditie: Gebruikt
Antieke theatermarionet 'De Ridder'
Antieke theatermarionet 'De ridder' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm
Kavelnr: 4724-214 Conditie: Gebruikt