Home > Actieve veilingen > PARTIJ NIEUWE FIETSEN ENZ., WO. E-CHOPPER, E-BIKE’S DAMES/HEREN, MEISJESFIETSEN MINERVA, KINDER MOUNTAINBIKES EN STUDENTENFIETSEN DAMES/HEREN (DENDERLEEUW) (5229) > Alle kavels
Alle kavels E Chopper E Bike Dames E Bike Heren E Bike Vouwfiets Herenfiets Pink Lady Meisjesfiets Sonic Kindermountainbike Studentenfiets Dames Studentenfiets Man White Lady Meisjesfiets
Alle Kavels E Chopper E Bike Dames E Bike Heren E Bike Vouwfiets Herenfiets Pink Lady Meisjesfiets Sonic Kindermountainbike Studentenfiets Dames Studentenfiets Man White Lady Meisjesfiets
E chopper
Kavelnr: 5312-56 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €600,00
Huidig bod: € 600,00
Locatie: Denderleeuw
E bike dames
Kavelnr: 5312-54 Conditie: Nieuw
E bike heren
Kavelnr: 5312-52 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-53 Conditie: Nieuw
E bike vouwfiets
Kavelnr: 5312-55 Conditie: Nieuw
herenfiets
Dacapo herenfiets, maat 54, vv. alu. kader, 7 versnellingen SHIMANO en led verlichting.
Kavelnr: 5312-51 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 85,00
Pink lady meisjesfiets
Pink lady meisjesfiets, maat 26", vv. 6 versnellingen, stalen kader en led.
Kavelnr: 5312-35 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 80,00
Sonic kindermountainbike
Sonic kindermountainbike, maat 22", vv. alu. kader, 6 versnellingen en led.
Kavelnr: 5312-31 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-32 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-33 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-34 Conditie: Nieuw
studentenfiets dames
quarido studentenfiets dames, maat 49/50, vv. 6 versnellingen, stalen kader en led.
Kavelnr: 5312-16 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-17 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-18 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-19 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-20 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-21 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-22 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-23 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-24 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-25 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-26 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-27 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-28 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-29 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-30 Conditie: Nieuw
studentenfiets man
Quarido studentenfiets man, maat 52/53, vv. 6 versnellingen, stalen kader en led.
Kavelnr: 5312-01 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-02 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-03 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-04 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-05 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-06 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-07 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-08 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-09 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 5312-10 Conditie: Nieuw
Alle kavels - E Chopper - E Bike Dames - E Bike Heren - E Bike Vouwfiets - Herenfiets - Pink Lady Meisjesfiets - Sonic Kindermountainbike - Studentenfiets Dames - Studentenfiets Man - White Lady Meisjesfiets