Home > Oude veilingen > WEGENS STOPZETTING KUNST- EN ANTIEKHANDEL: SCHILDERIJEN, BEELDEN, LITHOGRAFIEËN, VAZEN, WANDTAPIJT, ANTIEK ENZ. (AALTER) (4677) > Alle kavels
Collectie Santons de Provence
4 Santons de Provence + 2 LP's (terracotta, gesigneerd Carbonel & Peirano) 28cm hoogte
Kavelnr: 4724-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Verzilverde bekers Brückman&Söhne
3 verzilverde wijnbekers door Brückman&Söhne (gegraveerd) 16,5x6x6cm
Kavelnr: 4724-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Vroeg 20e-eeuws Engelse bureau naar Maple&Co
Vroeg 20e-eeuws Engels bureau in eikenhout en leder naar Maple&Co
Kavelnr: 4724-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Antieke Antwerpse diamantslijper
Antieke diamantslijper - Gietijzer, messing, staal - Antwerpen, België - 19e eeuw
Kavelnr: 4724-093 Conditie: Gebruikt
Antieke lederen olifant in papier maché
Antieke olifant in leder overtrokken papier maché - Frankrijk - Begin 20e eeuw 59x25x67cm
Kavelnr: 4724-104 Conditie: Gebruikt
Collectie antiek Delfts blauw keramiek
Collectie antiek Delfts blauw - De Ram, De Porseleyne Fles, Koninklijke Tichelaar Makkum - Steengoed - Nederland - Vroeg 20e eeuw
Kavelnr: 4724-146 Conditie: Gebruikt
Antieke neoklassieke cachepot in rood koper (gesigneerd)
Antieke neoklassieke ketel/cachepot - Rood koper - Frankrijk - 1900-1909 27x29x44cm
Kavelnr: 4724-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Collectie 19e-eeuws Limoges en Vieux Paris porselein
Collectie Limoges en Vieux Paris - Porselein - Frankrijk - Laat 19e eeuw
Kavelnr: 4724-159 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 80,00
Antieke jeneverkruik 'Erven Lucas Bols Amsterdam'
Antieke Jeneverkruik: Erven Lucas Bols Amsterdam - Geglazuurd steengoed - Nederland - 1880-1900 47x20x15cm
Kavelnr: 4724-175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Religieus hekwerk
Religieus hekwerk - Zinklegering - België - 1900-109 200x5x30cm
Kavelnr: 4724-192 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Antieke Franse tabakspot in grès
Antieke tabakspot in grès - Steengoed - Frankrijk - 1910-1919 14x14x14cm
Kavelnr: 4724-194 Conditie: Gebruikt
Antieke theatermarionet 'De Boerin'
Antieke theatermarionet 'De boerin' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm
Kavelnr: 4724-213 Conditie: Gebruikt
Antieke theatermarionet 'De Ridder'
Antieke theatermarionet 'De ridder' - Papier-maché, hout, metaal - Portugal - 19e/20e eeuw 100x24x38cm
Kavelnr: 4724-214 Conditie: Gebruikt
Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas
Chinese Famille Rose Kanton medaillonvaas (Porselein, gemerkt, China, Jaren '70) 42x19x19cm
Kavelnr: 4724-057 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4724-058 Conditie: Gebruikt
Koppel antieke Japanse Arita porseleinen dekselvazen
Japanse Arita porseleinen dekselvazen (2) – Wit-blauw decor – Japan – eind 19e eeuw H: 41 &37cm
Kavelnr: 4724-105 Conditie: Gebruikt
Ukiyo-e Utagawa Yohikzau 'Nippori uit de reeks Toto Meisho' (1853)
Ukiyo-e Utagawa Yoshikzau (1844-1866) - Nippori uit reeks Toto Meisho - Izumiya Kichibei - Japan - 1853 21x35cm
Kavelnr: 4724-195 Conditie: Gebruikt
Modern Chinees schilderij op paneel (Geisha, gesigneerd)
Chinees schilderij - Modernisme - Olieverf op paneel - China - 2000-2009 32x47cm
Kavelnr: 4724-208 Conditie: Gebruikt
Antiek Chinees bronzen drakenbord
Antiek Chinees bronzen drakenbord - Brons - China - 19/20e eeuw 2x25x25cm
Kavelnr: 4724-233 Conditie: Gebruikt
Schilderij 'Miles Davis'
Schilderij acryl op doek 'Miles Davis' (1990-1999) 107x87cm
Kavelnr: 4724-001 Conditie: Gebruikt
Fat Lava vaas Jakob Schwaderlapp (Jasba)
Geglazuurde keramieke fat lava vaas door Jakob Schwaderlapp voor Jasba (jaren '60, gemarkeerd + serienummer) 22x11x11cm
Kavelnr: 4724-019 Conditie: Gebruikt
Wandvaas Vlaams aardewerk
Wandvaas in geglazuurd Vlaams aardewerk 28x8x11cm
Kavelnr: 4724-020 Conditie: Gebruikt
Wandvaas in geglazuurd Vlaams aardewerk 24x6x9cm
Kavelnr: 4724-021 Conditie: Gebruikt
Aardewerk kruik door Roger Guérin voor Bouffioulx
Kruik door Roger Guérin - Bouffioulx - Aardewerk - Art Deco - België - 1930-1939 (gesigneerd) 41x16x17cm
Kavelnr: 4724-071 Conditie: Gebruikt
Brons gepatineerd keramiek beeld van een schoolgaand meisje
Beeld 'Het schoolgaande meisje' - Keramiek - België - 1970-1989 (gesigneerd) 49x14x19cm
Kavelnr: 4724-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Handgeschilderde Hollandse bloemenspiegel
Bloemenspiegel – Handgeschilderd – Hout, spiegelglas – Nederland – 1960-1979 30x3x19cm
Kavelnr: 4724-102 Conditie: Gebruikt
Iznik kunstvaas (witblauw keramiek)
Iznik kunstvaas - Keramiek - Wit met blauw onderglazuur - Turkije - 1970-1999 28x20x20cm
Kavelnr: 4724-103 Conditie: Gebruikt
Jade gekleurde Fat Lava fonteinvaas
Fat Lava Fonteinvaas - Geglazuurde keramiek - Jade gekleurd - Duitsland - 1970-1979 38x24x24cm
Kavelnr: 4724-106 Conditie: Gebruikt
Beeld zwarte poedel
Zwarte poedel - Resin beeld - België - 1980-1989 30x18x15cm
Kavelnr: 4724-110 Conditie: Gebruikt
Verzilverde Engelse koffiehouder
Verzilverde koffiehouder - Verenigd Koninkrijk - 1950-1959 15x9x9cm
Kavelnr: 4724-151 Conditie: Gebruikt
Plateelvaas 'Troy' door Zuid-Holland Gouda
Plateel dekselvaas Zuid-Holland Gouda - Art Deco - Type 'Troy' - Aardewerk - Nederland - 1930-1939 25x20x20cm
Kavelnr: 4724-171 Conditie: Gebruikt
Acrylschilderij 'Galop on the prairie' door Coco Maison
Coco Maison: 'Galop on the prairie' - Acryl op doek - België - 1990-1999 95x95cm
Kavelnr: 4724-221 Conditie: Gebruikt
Acrylschilderij 'Momma Bear' door Coco Maison
Coco Maison: 'Momma Bear' - Acryl op doek - België - 1990-1999 80x80cm
Kavelnr: 4724-222 Conditie: Gebruikt
Acrylschilderij 'The Twins' door Coco Maison
Coco Maison: 'The twins' - Acryl op doek - België - 1990-1999 67x85cm
Kavelnr: 4724-225 Conditie: Gebruikt
Bureaulamp Massive Belgium
Design bureaulamp in zwart pvc door Massive Belgium (gemarkeerd) 79x11x68cm
Kavelnr: 4724-026 Conditie: Gebruikt
Next Birdie bureaulamp naar Palomba voor Foscarina
Next Birdie bureaulamp naar Ludovica&Roberto Palomba voor Foscarina (Italië, gemarkeerd, Space Age, Aluminium, polycarbonaat) 37x15x16cm
Kavelnr: 4724-033 Conditie: Gebruikt