Alle kavels
Antiek
Aziatica
Design
Kunst

4 Santons de Provence + 2 LP's (terracotta, gesigneerd Carbonel & Peirano) 28cm hoogte

Kavelnr: 4494-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Lederen reisetui met 3 parfumflessen met verzilverde dop toegeschreven aan House of Finnigans London (jaren 1920) 15x12x22cm

Kavelnr: 4494-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

3 verzilverde wijnbekers door Brückman&Söhne (gegraveerd) 16,5x6x6cm

Kavelnr: 4494-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Art Deco inkstel in marmer (Frankijk, jaren '20) 7x20x27cm

Kavelnr: 4494-023

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

19e-eeuws dodenmasker in gepatineerd gips (inclusief standaard) 22x19x15cm

Kavelnr: 4494-025

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

19e-eeuws gietijzeren pijpenrek getopt met 2 kandelaars (taveernescène) 39x8x33cm

Kavelnr: 4494-026

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Koppel vroeg 20e-eeuwse neoklassieke geelkoperen lithurgische kandelaars (waarvan 1 omgevormd tot lamp) 47x14x14cm

Kavelnr: 4494-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 60,00

Koppel 19-eeuwse geelkoperen Empire kandelaars (Frankrijk) 24x9x9cm

Kavelnr: 4494-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Bronzen Art Nouveau vide poche/kandelaar (Frankrijk, vroeg 20e eeuw) 41,5x16x16cm

Kavelnr: 4494-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

18e-eeuwse tegeltableau met Friese Ster in mangaan en zwart 30x2x30cm

Kavelnr: 4494-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Vroeg 20e-eeuws Engels bureau in eikenhout en leder naar Maple&Co

Kavelnr: 4494-071

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €120,00

Huidig bod: € 120,00

Faux bois cherubijn/puto - Neoklassiek - Gips - België - 19/20e eeuw 25x11x26cm

Kavelnr: 4494-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke kandelaar - Verguld brons - Frankrijk - 1e helft 20e eeuw 32x31x31cm

Kavelnr: 4494-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Kavelnr: 4494-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €180,00

Huidig bod: € 180,00

Antieke diamantslijper - Gietijzer, messing, staal - Antwerpen, België - 19e eeuw

Kavelnr: 4494-142

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 200,00

Antieke olifant in leder overtrokken papier maché - Frankrijk - Begin 20e eeuw 59x25x67cm

Kavelnr: 4494-155

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Antieke Engelse gateleg eettafel - Jakobijnse stijl - Eikenhout - Verenigd Koninkrijk - 19e eeuw 72x88x121cm

Kavelnr: 4494-175

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 210,00

Pedestal in Vlaams aardewerk - keramiek - België - 1910-1919 80x35x35cm

Kavelnr: 4494-176

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Collectie antiek Delfts blauw - De Ram, De Porseleyne Fles, Koninklijke Tichelaar Makkum - Steengoed - Nederland - Vroeg 20e eeuw

Kavelnr: 4494-217

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Antieke neoklassieke ketel/cachepot - Rood koper - Frankrijk - 1900-1909 27x29x44cm

Kavelnr: 4494-220

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Islamitische vuurkorf - Panco Apti Istanbul - Rood koper - Turkije - 1910-1929 27x24x53cm

Kavelnr: 4494-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Antieke apothekersvijzel - Brons - Frankrijk - 19e eeuw 6x10x10cm

Kavelnr: 4494-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke 1916 T-blad bajonet - Wereldoorlog 1 - Hout, metaal - België/Verenigd Koninkrijk - 1914-1918 57x3x7cm

Kavelnr: 4494-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Art Nouveau pot à tabac Beauvaisis - Bruin geglazuurde grès, tin - Frankrijk - Laat 19e eeuw 15x8x8cm

Kavelnr: 4494-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antiek ceremonieel kortzwaard - Louis Phillipe-stijl (2ème Empire) - Brons, ijzer - Frankrijk - 1850-1860 44x5x10cm

Kavelnr: 4494-228

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Antieke kandelaar in Delfts Blauw - Faience - Nederland - 19e eeuw 17x9x14cm

Kavelnr: 4494-235

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Collectie Limoges en Vieux Paris - Porselein - Frankrijk - Laat 19e eeuw

Kavelnr: 4494-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Antieke doofpot/champagnekoeler met enorme handgrepen - Koper - Frankrijk - Ca. 1875 45x44x44cm

Kavelnr: 4494-242

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antieke bronzen mantelklok - Napoleon III stijl - Frankrijk - Ca. 1860

Kavelnr: 4494-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 210,00

Antieke Lampe Belge - Olielamp - Art Nouveau - Opaline, koper, emaille - België - 1890-1910 61x16x16cm

Kavelnr: 4494-254

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Vaas Hautin Boulenger & Cie - Faience - Japanoiserie/Art Nouveau - Frankrijk - 1900-1919 23x15x21cm

Kavelnr: 4494-255

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antiek Knikker- en Tafelvoetbalspel - Hout, ijzer - Nederland - 1e helft 20e eeuw

Kavelnr: 4494-263

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Antieke Jeneverkruik: Erven Lucas Bols Amsterdam - Geglazuurd steengoed - Nederland - 1880-1900 47x20x15cm

Kavelnr: 4494-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Religieus hekwerk - Zinklegering - België - 1900-1909 200x5x30cm

Kavelnr: 4494-295

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Antieke tabakspot in grès - Steengoed - Frankrijk - 1910-1919 14x14x14cm

Kavelnr: 4494-297

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Antieke altaarsteen met reliek - Carrara marmer - België - 19e eeuw 30x3x26cm

Kavelnr: 4494-302

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Alle kavels - Antiek - Aziatica - Decoratie - Design - Kunst - Varia