« NIEUWE TUINVERLICHTING: WO. TUINSPOTS, GEVELSPOTS, LEDSTRIPS, GRONDLAMPEN, WANDLAMPEN ENZ. (GRATIS LEVERING) (5484)

« Opbouwspots

8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

Kavel nummer: 5578-021

8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

vrijdag 25-04-2025 20:05

« Opbouwspots - Kavel 1 van 3

Omschrijving

8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS. Met deze wandspots kun je op een leuke en snelle manier prachtige licht decoraties creëren. De wandlampen schijnen het licht zowel naar boven als naar beneden en zullen zowel voor een praktische als sfeervolle verlichting zorgen. Met deze wandlampen kun je op eenvoudige wijze een gevel, een poort of het terras uitlichten, maar ook de garage, de tuinafscheiding of de overkapping. De wandlampen zijn spatwaterdicht afgewerkt, hebben als groot voordeel dat niet te veel ruimte in beslag nemen en snel te plaatsen zijn. De wandlampen geven veel sfeervol licht, zijn volledig dimbaar en te gebruiken met ieder halogeen of led lampje van het type GU10. Afmeting ca 8 x 7 x 15 cm. Spatwaterdicht: Ja, IP54, Kleur: RVS, geborsteld. Gratis verzending Benelux.

Conditie: Nieuw
Garantie: Geen

Doe normaal bod
Doe Auto bod

Foto's

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

  • 8 x Wallight 2.0 wand armatuur RVS

Meer hulp bij het bieden

Normaal bod
Bij een bod doet u een bieding in de vorm van een bepaald vast bedrag per kavel

Auto bod (proxy bod)
Bij een Autobod (ook wel proxy bod genoemd) geeft u aan welke prijs u maximaal bereid bent voor de kavel te betalen. Het Veiling-systeem zorgt er voor dat na een bieding van een derde onmiddellijk automatisch een bod voor u wordt uitgebracht. Het Veiling-systeem biedt automatisch voor u door tot uw maximum bod is bereikt.

Sluitingsmoment kavel
Indien er op een bepaald moment een bieding op een kavel wordt ontvangen binnen 5 min voor sluiting van de veiling, wordt het sluitingsmoment van de betreffende kavel automatisch verlengd met 5 minuten.

Opgeld
Het opgeld bedraagt 17% over de bieding. Over het opgeld betaalt u 21% BTW, en over het bedrag 21,00% BTW.

Stuur de huidige pagina als link door per e-mail

×